Listopad 2011

30.listopad

30. listopadu 2011 v 20:29 | Rainbow
Rozhodla jsem se napsat deník...

Od neděle je advent, nejkrásnější čas v roce. Ale u nás u ranchařů na webech to tak vůbec nevypadá. O celkové náladě ani nemusím mluvit. Strašná. Všichni si pořád jen stěžují, jak je hnusné počasí, jak jim kdo ubližuje, jak jsme na sebe hnusní... Ale já toho mám už dost. Nebaví mě číst, jak skoro každý tady kňourá! Špatné počasí je, to ano, ale kvůli tomu se nesbortí svět. Vždyť se to za pár dní/týdnů správí! Nenutno kvůli tomu vyvádět. Celkově je tu blbá atmosféra....
Upřímě moc mě to tu poslední dobou nebaví.. Párkrát deně navšítívm svoje nejlepší SRka (Terez, Naervon, Pompin, Hanicka.Konicek, Mischel, VaJa atd..), ale jinak se mi to tu protivý. Připadám si tady jak kdyby tu byly skoro nikdo neuměl říct nic jiného, než jak blbě se má, já je špatné pčasí, bla, bla bla... Trochu optimismu, lidi! Koho to má bavit číst...
Přemýšlím, že se odstěhuju a řeknu, kde jsem jen nejlepším SR a budu mít pokoj :/ Prostě na nic. Na NIC!
Omlouvám se, že píšu takové "bludy" o tom jak si všichni stěžují, když si sama stěžuji taky, ale prostě to tak dál nejde a já se omluvit musím!
Momentálně jsem spíš na svém filly blogu, kde mám 1 SB (Eli poníkovou). Vůbec mi nevadí tam celý den být a obíhat její blog. Vůbec. Někteří konkrétní z vás (prosím neurazte se!) tu mají potřebu zakládat konflikty.
No nic... Musím taky přijít na lepší myšlenky, ale už mě to tu nebaví...

...Když teda má být ten advent, tak píšu o adventu. Koníkům už pomalu scháním dárčky pod stromeček. Letos mají stablící pravý z větvičky a schleichové umělý, ale je pro ně moc velký (tak pro classicy), takže jim musím sehnat taky živý a menší :) Začala jsem Vánočně zdobit stáje. Ale hlavně poličku pro stablíky. Mají tam na "stropě" velkou slatou zvězdu, na "stěnch" Zeleno-červeno-zlaté řetězy, koberečky ve tvaru vloček, ministromečky a jeden větší :) Je tam moc pěkná nálada. Schleich mají vě stáji zatím pouze girlandy a mini stromečky, ale už to taky začíná mít ten nádech.
Koníci se začínají nalaďovat do Vánoční nálady. Malý schetlandský poník dostal červenou čepičku s bambulkou a moc mu to slušlo :D. Takové čepičky by mohly dostat i jiní koníci. No prostě je to pěkné :-) Na stole mám ten obří stromeček pro schleichy, už celý nazdobený zlatými řetězy a modrými baňkami a velikou červenou mašlí a Lovík na něho hledí :). V obchodech už taky mají "vánoce", tak jsem prostě neodolala a koupila koníkům mrňavoučkého sněhuláčka na hraní především pro hříbata :). V neděli byla taková menší adventí akce pro poníky. Všichni se sešly u velikého věnce a očmuchávali ho. No a pak se zapálila na věnci první svíčka a koníci na ni z povzdáli koukali. :) Už byla cítit ta Vánoční atmosféra, nádech, stomeček a dárečky... Všichni koníci se na ně strašně moc těší. Prý přijede jezdkyně na schleich, ale nevý s to jistě. A ještě se mezi koňmi povídá, že přijede clydesdáská klisna, ale to je docela pravda... :D
Já jsem strašně zvědavá na ty Vánoce, jestli tam bude Secretariát, nebo Jewel, nebo stablíci (jako myslela jsem od breyer) :) Stably už jsou taky celý natěšení, jestli přijedou kamarádi. Už se ví, kde bude stromeček a oni budou mít hned u něho ohrádku, takže se budou na to všechno koukat. :-) ..Nějak jsem se rozepsala, takže to je všecko..


Prima den 26. listopadu

26. listopadu 2011 v 18:01 | Rainbow
Dneska si zase píšu deníček, 100% stojí za zápis :)

No takže asi souhrn toho nejdůležitějšího ze dne:
NO tak odpoledne jsme jeli do centra "stop shop" a prvně se jsme šli do Electra no tak jsem si kopupila foťák. TO víte, je to takový levný za dva táci, ale fotí a to stačí :) A pak jsem se ještě koukla do Wiky kde měli výprodej SCH tak jsem si koupila svatobernardského psa za padesát kaček :DD . No a taky mě hodně potěšilo, že do foťáku jde dát paměťovka z toho strého a tím pádem jsou zachráněny všechny podzimní fotky s koníkem od Mazla :-) Až zjistím jak se s tím vůbec dělá nahraju sem ty fotky. :-) A zítra, až se úplně dobije batrka skusím nafotit oba lipicány a psa a stably! :D.
No a na howrse jsem si koupila new jednorožce a v loterii vyhrála roh hojnosti. Takže celkově den, co nemá chybu ;).

Lipicánský kůň, aneb přírustek "neplánovaně"

24. listopadu 2011 v 19:01 | Rainbow |  !news!
Byla jsem ve městě, a pak jsem si vzpoměla, že mi došlo gumovací pero, tak jsme jeli do hračkárny/papírny a paní tam říkala, že mají figurky s 50% slevou, tak jsem se šla podívat a oni tam měli jen ty humusné möjo, a vůbec nebyli slevněné, naopak, straašně drahé. Ale o kus dál papo. Prý už schleich nemají! Tak jsem se koukla a mezi škaredými papo dva lipicání! Tak já jsem neodolala. Tak krásného lipicána jsem ještě neviděla! Všichni byly škaredí, ale tenhle! ♥ Byla jsem zamilovaná, protože byl tak miloučký... Má sice menší škrábaneček, ale to mi nevadí! Stál jen 90 korun, takže sinemohu stěžovat! Je to první lipicán, který se mi líbí a to jsem jich už viděla poměrně dost!. Je šíleně roztomilý. :) ♥
Takže to je prozatím vše, jdu oběhnout.

Jak pak to bude s tím blogem?

23. listopadu 2011 v 13:52 | Rainbow
Čauky
Strašně, nehorázně mě vytáčí blog.cz! >:o

No tak asi takto: Šla jsem na blog.cz, nalogovala se a.. Ouha - vyskočí mi podmínky používání blog.cz
Tak jsem si řekla, že jsem asi někde blbě klikla a šla na hlavní stránku blog.cz, jenše mě to odhlásilo! Tak jsem se znovu nalogovala a opět ty otravné podmínky! Tak mě trkne - asi něco změnili, buď je to placené, nebo se něco děje, tak já vůl je celé četla, což mi zabralo docela dost času. Ale NIC se nezměnilo! Tak jsem musela zadat e-mail a čekat až mi laskavě pošlou potvrzovací odkaz. A teď mi to napsalo, že účet byl aktivován :o.
Jsem domatená, jestli mi sem někdo vlezl, nebo jestli je blog tak blbej a jestli se t vůbec zobrazují minulé články :/
Strašně bych si chtěla založit vlastní doménu, ale radši investuji do koníků :/

Celkově - chci se omluvit, jestli mi nepůjde psát články, aby jste se nezlobily!

Moje howrse :)

21. listopadu 2011 v 17:48 | Rainbow
Někteří z vás dali na své blogy info o jejich howrse, takže dávám taky! Neberte to jako opičení :D

Jsem tam jako "milovnicekoni"
Jsem tam 209 dní :)
Klidně si mě přidejte! :D
A toto jsou moji nejlepší koně:

Angel
Sunshine
Venus
Esterr

A tato krásná klisnička dnes koupená:

Kdo z vás hraje v loterií? Já teda hodně :) Chcete vyměnit losíky? Klidně vyměním :)
A tohle už jsem vyhrála:
1 x Hermova okřídlená hůl
1 x Zlaté jablko
2 x Kus oblaku
1 x Voda mládí
3 x Zlaté ostruhy
1 x Philotino pohlazení
3 x Eolův vítr
1 x Poseidonovy podkovy
3 x Poseidonova uzdečka
1 x Poseidonovo sedlo
1 x Motýl
60 x Růstový bod
17 x 20% energie pro všechny Vaše koně
5 x Uzdečka vyrobená na míru
6 x Sedlo vyrobené na míru
21800 x Equus
455 hvězd
61 losů pro příští losování

:D Pište do komentářů, pokud chcete být moji přátelé na howrse :)

Novinky 20. 11.

20. listopadu 2011 v 20:16 | Rainbow |  Co se jinam nevlezlo
Zdar :D

Takže jako první novinku vám představím foťák, který budu chtít.
"Fuji" outdoorovej -takže lecos vydrží :)
FujiFilm FinePix XP30 Blue

Jinak konečně máme vteřiňák, takže budu konečně lepit ohlávky lepidlem ne izolepou :D
Ale to je vám asi jedno, že? Když to stejně neuvidíte. Ještě mám vlastně mobil, ale ten má paměť na 2 fotky (!!) a víc se už do něho nevejde.

:)
A máme nový dess! Co na něj říkáte? Mě se moc nelíbí, ale co vám?

Můj Vánoční Wisch list

20. listopadu 2011 v 12:00 | Rainbow |  !news!


Tohle věcko bych ráda viděla pod stromečkem :D. Pozor je to straaašně dlouhý seznam! :)
Click na Celý článek

Proč pak?

20. listopadu 2011 v 9:38 | Rainbow
Pár věcí mě docela štve, kdo chce ať si to klidně přečte, ale nedoporučuji (Sweet by si to měla přečíst)!

Horien

19. listopadu 2011 v 21:28 | Rainbow |  hříbata
Jméno: Horien
Původ jména: Kůň z Howrse

Věk: 12 měsíců
Pohlaví: Hřebeček
Funkce: Zlobení

Povaha: Neustále zlobí! Nevydrží chvíli postát. Stále někde běhá, něco ošichává. Hned do něčeho kopne, o něco se bouchne. Hned je mu něco špatné, něco se mu nelíbí. A společně se svou sestřičkou dělají naschváli starším dětem. Na starost je má starostlivá matka Bella, která to však už velmi dlouho nevydrží a hříbata budou oddělena. Ale i tak - ať si to ještě užijí! :D

Značka: Bella Sara
Cena: 80 kč

Divnej den?!

19. listopadu 2011 v 19:21 | Rainbow |  Co se jinam nevlezlo
Moje drahá SRka, SBéčka,
Chtěla bych se omluvit z psaní článků... Mám strašně divný období.
Neustále mě bolí břicho, šíleně mě škrábe v krku, možná mám i horečku :/
Krom toho mám šíleně blbou náladu, jelikož se ani počasí nedá nazvat počasím, divně to na mě působí. Žádné sluníčko, nic - jen mlha a tma. Krom toho jsem dostala ve škole dvojku do sešitu (v mém případě nic moc známky :(( ).
Nemůžu se vyrovnat s tím, že mám jít v pondělí do školy. :(
Asi si říkáte, že vám sem nadělím alespoň nějaké staré fotky, ale já žádné nemám! :/ A s tím že půjdu fotit nepočítejte :(!
Jednoduše, citím se strašlivě, takže nebudu tolik přidávat! Ale obíhám!

Dál nebudu rozepisovat, ráda bych sem dala, třeba rozhovor se stablíkama, ale bolí mě hlava a za krkem, takže ne, sorry!