Květen 2012

29.5.

29. května 2012 v 20:14 | Rainbow |  !news!
Ciao...

Asi byhc napsala novinky, co říkáte? :).
Dnes jsem byla ve městě, bylo to super :D. Koupila jsem si novou MLP tužku do školy a jednu na doma a potom dva sáčky s malými MLP :). Mám Raritty (jupí :D) a ribbon heart, nezmám :D. A potom, mamka mi koupila mého vytouženého SCH poníčka, myslím, že se mu říká školní poník, je to novinka 2012, dostanu ho ale až v pátek :D.
Jinak pořád vypilovávám svoje MLP kresby, zatím jsem nakreslila 2x Lunu a jednu Raritty, ale asi je sem nedám, nechci si dělat ostudu ^^.
všechny fotky jsou na rajčeti.

JJ a to je asi celé :D. Promiňte za krátký článek, ale jsem po dnešku celá rozlámaná, mám velkou potřebu zapadnout do postele a okamžitě usnout, ale to se ještě musím učit na zítra a dělat úlohy :D. Nedej bože, aby byl nějaký test XD. Tak mějte se, ještě oběhnu, trošičku a jdu se učit :D.
úžasná výbava od Peťi ^^

27.5. :)

27. května 2012 v 20:41 | Rainbow |  !news!
Zdravím :)

Takže na úvod.. ..Já už se celá "třepu" abych vám to ukázala, co jsem teď dokreslila :D. Hrozně si vážím vašich pochval, ale nevím, nevím, jestli se vám bude líbit, jak jsem to teď nakreslila x). Nakreslila jsem princeznu Lunu z MLP, malovala jsem zhruba 2 a půl hodiny, což není zas tolik a dalo mi to dost práce. Trošku jsem si vyhrála a docela dost jsem pokusovala :).
Takže, toto je ta obávaná Nightmaremoon. Má spoustu much, které by chtěly vychytat, ale už mi docházela trpělivost na piplání se s detaily :D. Tak co, líbí? Pokud bude velký ohlas, možná sem dám i tutorial jak si takového poncla nakreslit :).

A co bych dál napsala? Mám pro vás přichystaných spoustu fotoalb, tak se vás ptám, mám je přidávat průběžně, nebo je zase přednastavit a napsat rozvrh?

No a jinak nic moc nového, na ranchy ani jinak :). Máme za sebou krásnou další květnovou neděli a jako vždycky zítra alou do školy :D. Docela se těším, že budu s holkama vyměňovat céčka (Už mám 835 cm, heč :D.). A taky kartičky s alberta, ale ty už mám všecky kromě shanti 8, nemá ji někdo, prosím vás, je to poslední kartička, co mi schází a na výměnu mám skoro všecko kromě nosorožců! :(.

Menší ochutnávka fotek, tohle konkrétně je, když sem brala pár koníků s sebou na pálení čarodejnic :D.

26.5.2012

26. května 2012 v 13:33 | Rainbow |  !news!
Zdravím,
takže myslím, že mám co napsat, tak jdeme na to :D.

Mám docela blbé rozhodování... Prosím vás, poraďte mi :D. Mamka mi řekla, že si můžu vybrat jednu věc za vysvědčení, ale teď jakou. Jedna možnost je, že by mi objednala Big chexe z Německa, tím pádem bych si mohla přikoupit i spoustu malých stablíků za své peníze a došel by mi obr balík :D. A nebo... Mohla bych mít ŽIVÉ rybičky!! Prosím vás, poraďte mi, nejsem schopná si vybrat (oh já nesnáším to "Buď a nebo") x). Mám si koupit své vysněné koně do sbírky, nebo vlastní živé zvířátko? Už jsem docela prozkoumala akvaristiku a vím o ní všecko potřebné a i čas na starání a krmení rybiček mám. Navíc bych si mohla za své peníze přikoupit i aqarijního šneka (já ujíždím na šnecích <33) a možná později i želvičku <33. :). Ale Zase na druhou stranu Big chexe si přeji už skoro rok. Tak co teď :D.

A jedna blbá zpráva :(. Blbne mi foťáček. :(. Pořád mu padá baterka ven, takže to mám přelepný izolepou ( XD ). A vždycky když ho na něco postavím, klidně i na stojánek, tak mu zčerná obrazovka a musím ho vypnout s vysunutým objektivem :(. Pak když ho zapnu, tak se mu asi 5x zasune a vysune objektiv a teprve pak se dá fotit. A to dělá po každé fotce, takže se při focení pěkně nadřu :(...

A trochu lepší zpráva, udělali jsme si na ranchi imitaci "moře" na místě staré venkovní jízdárny. Máme tam vlastně koupaliště pro koně, a pro hříbata je tam mělký bazének se "skluzavkou", jezkyní a typickým koupišťovým deštníkem :D. Tak se to pokusím třeba večer nafotit, jestli mi do té doby nepojde foťák úplně :/.
Bývalá jízdárna. Je obrovská, to, co vidíte na fotce je jen mini část.

FOTKY x fotopříběh > nováčci

23. května 2012 v 20:54 | Rainbow |  Fotogalerie
Tak, fotky jsou postahované, nechce se mi opravovat, tak nechám původní :D. Máte něco jako "fotopříběh" na rajčeti, tak ať se vám líbí, dalo mi to práci ^-^

Pro zobrazení klikněte zde

Malá ukázka:
Miluji tuto fotečku :D

Přijeli koníčci a jezdec a pes :D

23. května 2012 v 13:40 | Rainbow |  !news!
Zdravím,

Jen chci oznámit, že už přijeli koníčci i jezdec, všecko přijelo v pořádku :). Koníci jsou moc hezcí, jezdec je taky přesně podle mých představ, bude se hodit :). Nae moc děkuji :).
Už je venku trochu hezky, tak půjdu všecko nafotit, a večer čekejte fotky :).

A ještě se chci zeptat Naervon: Docela jsem hledala v archivech tvých koní a celkově jméno jezdce a koníka. A můžu se zeptat, jmenuje se ten bílý koníček Isengard a jezdec Miki? Předpokládám, že Cm flekatý koník ještě neměl jméno, ale i tak, napiš ;). Dík

22.5. 2012

22. května 2012 v 17:23 | Rainbow |  !news!
Zdravím... Nechci, aby jste si mysleli, že na ranch peču tak alespoň napíšu deníček :).

Co se ranche týká, na tradi a classic ranch jsme si koupili nádhernou výbavu od Peťi :). Musím říct, Peťa je špička ve vyráběních takovýchto nádherných věcí! Pokud sháníte nádhernou výbavu pro vaše koníčky, určitě bych vám ji doporučila ... Mám už i fotky, včera jsem trochu zkoušela něco fotit, ale fotky se mi příliš nepovedli, jsou spíše ilustrační, je to škoda, výbava je ve skutečnosti přepychová!

Dále zítra (předpokládám, pošta je nevyspytatelná) dorazí na stablemates ranch dva nádherné přírustky a jeden nový jezdec ze Silverhooves ranche! Ranch už se moc těší ;). Jeden krásný bílý hřebec lipicána (teda myslím, že je to lipicán :D), potom jeden hrozně roztomilý hnědobílý paint a nakonec elegantní jezdec se psem ;). Nae říkala, že o víkendu bude aktualizace prodeje, tak se k ní určitě na prodej mrkněte, stojí to za to (http://silverhooves.blog.cz/).

Jinak omlouvám se, že nemám na blog čas, ale poslední dny jsem hrozně blbě spala, včera jsem přišla ze školy a neměla jsem náladu vůbec nic dělat, dneska mi bylo v noci blbě, takže jsem poslední dny docela dost unavená :/.
Jinak dopoledne jsem trochu vyklidila poličky, udělala jsem novou sedlovnu, srovnala jsem si výbavu, pak jsem sundala všech 111 koní (hezké číslo, že? :D) z poliček a oprášila je, umyla poličky a roztřídila koníčky :).
Venku je divně, nestojí too za řeč... Pořád se ale těším tím, budou už brzo prázdiny... OH taky se těšíte na ty teplé dny strávené někde u vody s koníkama a nebo na živých koních? Chjo :D.
Celý den vůbec nešel net, nevím, co to je >:(. Jsem ráda, že teď to alespoň jde. Možná ěnco přednastavím na dlaší dny, fakt nevím, jestli se mi bude chtít psát... A jinak možná jestli neudu utahaná, tak zítra udělám nový design, tento je na nic :D

Ale ne...

16. května 2012 v 21:06 | Rainbow
...proč jsem takové věčně zbrklé 'tutulum.... -_-
Takže lidi aby bylo jasno, já NECHCI KONČIT!
Teď vám to asi budu muset vyjasnit, co se tak najednou děje. Víte, bylo toho na mě moc - jsem teď nemocná, nemůžu jít ani ven koně fotit a navíc se mi nic nedaří. Měla jse slíbeného Big chexe, přála jsem si ho už skoro rok! Ještě dnes dopoledne ho měli a teď mamka šla, jako že mi ho objedná a on už byl vyprodaný a to ho ještě dopoledne měli. :( Nebo jsem si obědnala jezdce od Yasmin, protože už hoodně dlouho jezdce sháním a jezdkyně se mi moc líbila, ba já jsem se do ní prostě "zamilovala" - strašně jsem ji chtěla. A ona si ji už zamluvila Franch - to by mi ani tak nevadilo, ale ona si klidně napíše na blog, že je příšerná, ale koupí si ji! ( Franch, jestli si to teď čteš, tak si to klidně čti, mě to nerozhodí, ale naštvala jsi mě, že si kupuješ něco, co se ti nelíbí, nebo děláš, že se ti nelíbí, když to může mít někdo, kdo by to zbožňoval!). A to se mi děje pořád, Pořád! A jak jsem sledovala, že všichni končíte, byla to poslední kapka...
Nenene, lidi já fakt nekončím. A prosím ty afektované podivíny, aby si dali utrum a nepsali věci typu jako například u minulého článku, že upřímě brečí a jeden celý řádek brečících smajlíků. Mě to prostě nepotěší!

No a vlastně tak mě napadlo. Ono se asi těžko píše s člověkem, kterého pořádně neznáte, nic o něm nevíte... už mě to nebaví držet takovou anonymitu. Tak pod celým článkem...

Poděkování...

7. května 2012 v 8:31 | Rainbow
Ahojky, hrozně moc bych ráda poděkovala některým z vás za celou tu dobu, co jsem měla ranch a to hlavně:
-Pompin: Díky tobě jsem se přestěhovala na blog.cz a nebýt tebe, tak to tu teď vůbec není! Nebýt tebe tento blog neexistuje! Dělala jsi mi blog, dessign a naučila jsi mě psát normální články a dělat dessy!
-Naervon: Byla jsi pořád moje dobrá předloha, právě u tebe jsem vždycky hledala inspiraci :). Vždy jsem se moc těšila, až budu zase komentovat nějaký tvůj článek! Ty jis prostě špička všech ranchařek! Nebýt tebe, můj blog by teď byl hrozně nudný a nebylo by tu nic než žvásty! Díky tobě jsem se naučila několik základních věcí, odkoukala jsem od tebe úhly focení a navíc přivedla jsi mě do skvělého světa breyer! Mám od tebe několik breyer, ale hlavně toho svého prvního! Nebýt tebe, do teď bych se držela jenom na SCH!
A mnoho dalším, všem mým SR za to, že jste mi tady připravili spoustu super chvilek a čtení na vaších rančích :).

Mějte se krásně, užívejte si života, získejte spoustu nových krásných koníků, zažijte spoustu úžasných chvilek ve světě ranchařek :). Přeji vám, aby jste se měli skvěle!
DO odvolání končím. Sbírám ale dál.
tak zase někdy nashledanou.

4.5.

4. května 2012 v 13:40 | Rainbow |  !news!
Ahoj lidi,
nějak mě nebaví psát, nevím čím to je :/. Tak alespoň napíšu deníček.

Kdybch vám tu opět přednastavila spoustu fotek, co by jste na to říkali? A porsím, jak často by vám vyhovovali, aby byli články po sobě? Stačíte to číst, když jsou třeba 2 článk denně?

Poslední dni mě všecko štve, nedokážu si vysvětlit, proč. Už tu máme květen a někdy od toho dne, kdy se jde po novoročních prázdninách do školy mě nic nebaví, nevíte, co mám dělat (áha to bude asi tou školou! To je to, co mě tak vysává.)? Vždycky mě potěší jedině volná chvilka, kdy si sednu k PC, ale to mi většinou překazí hora zpráv, že někdo končí. Mám plno chutí s tím taky seknout, jediné co mě tu drží je to, že mám slíbeného svého vysněného Big Chex to Cash za výzo a prý jestli s tím seknu, tak mi ho mamka nekoupí :/. Pravidelně jí říkám jaké fotky jsem dala na web, jaké profilky tam mám a tak, bylo by to divné, kdyby najednou nic :/.

omlouvám se za krátký článek, mám docela dojem, ale že poslední dobou píšu nesmysly a cokoliv napíšu, nemá ani halvu, ani patu.

Liwayway... Budu ji natírat znova, celá se oloupala, jak vidíte na fotce. Mamka mi nechtěla koupit ani kvalitní pastely, ani fixative, takže vypadá takhle. Asi si na to nějak naškudlím a udělám ji lépe.