Červenec 2012

31.7.

31. července 2012 v 21:09 | Rainbow |  !news!
Tak, už je pomalu konec července, toto letí, co? Ještě je ale půlka prázdnin před námi. :) Zase mám co psát, tak doufám, že shrunutí alespoň trochu půjde číst.

První co bych zmínila... Můj foťák je nesmrtelný. O tom mě stále víc přesvědčuje. I přes to, že jsem se k němu nechovala zrovna nejlépe, stále mi zůstává věrný a i přes všechny nepříjemnosti zůstává navždy semnou. Krom toho, že už má dost odřený krásně modrý lak a je převízaný gumičkou si teď můžu zapsat do knihy zážitků další událost. Předem vás upozorňuji, opovažte se ke "mě" vyjadřovat, jsem hrozná a já to vím :p. Šla jsem fotit koně a foťák jsem si ztím odložila do kuchyňky (kuchyňka je místnost, ve které mám uložené příslušenství ke koníkům, je umístěná před zahradou a trochu do ní prší. Pak jsem šla domů, abych si donesla koně a zapovídala jsem se s babičkou. A hádejte co se stalo. Spustil se prudký liják a já pak do té bouřky nešla, ty hrozivé hromy my v tom prostě bránily :p. A foťák? Celý vymáčený, ale teď funguje, ale stejně myslím, že tam tolik neprší, protože tam mám papír a nikdy jsem ho nenašla mokrý.

Dnes jsem byla ve městě, moc se mi tam líbilo až na pár nepříjemností, ty uvedu na konec odstavce. Byla jsem v HM toys, koupila jsem si nádhernou Fjordskou klisničku a hříbátko, ale pšttt, hříbátko se jetšě nenarodilo, to se tu teprve objeví fotopříběh! Potom jsem byla ve schleckru, měli tam laky na nehty za bomba cenu, ale hádejte, jaké byly! Všcky v divných barvách a navíc prošlé, už mě ty hrozné reklamy a lži štvou. Pak jsem ještě byla v Dyji, v Pompu jsme viděla nádherné, úžasně neuvěřitelně roztomilé psy od collecta, ten pohled mě očaroval, ale peníze jsem už neměla, bylo mi blbé si půjčovat. Pak se náhle oteplilo a od té chvíle to prostě nešlo. :D Naplánovala jsem si delší cestu do papírnictví Růžička, koupila jsem si tam nejlepší céčka v celém městě, dva tužkové náramky a malé mini sáčky na ranch. V sedlovně teď máme všecko pěkně roztříděné, každá věc má svůj sáček. :) Ale to je trochu z cesty. Potom jsem se podívala na hodiny a bylo 15:41, což znamenalo, že už to nahoru (asi 25 minut cesty) nezvládneme a že to v 16:00 jede :D. Tak jsme letěly s mamkou, ale opravdu letěly na dolní autobusové nádraží, ve kterém jsme se apsolutně nevyznaly, takže to bylo "divoké" :D. Konečně nám jeden pán poradil a tak jsme doslova o fous doběhly k našemu autobusu :D. A že v něm bylo vedro! Ještě že už jse doma xD.

Dnes dopoledne jsem byla fotit u rybníka, naprosto DOKONALÉ, úžasné, boží, nádherné, krásné, perfektn, klidné a realistickéí místo na focení koní! A máte seopravud na co těšit, fotky se povedly. a tak mi to připomíná, že vám dlužím velkou, velkou spoustu fotek. Tak kdy chcete ty z dneška? Zítra? Pozítří? Ob den všechna alba?

No asi budu končit, ještě si uvědomuji, že musím oběhnout. Tak mějte se!

Fotky fotky fotečky :))

28. července 2012 v 16:09 | Rainbow |  Fotogalerie
Takže, mám ty slíbené ftoky, sice je víc než půlka na vyřazení, ale někomu se třeba zrovna líbí :). Takže odkaz:

Ochutnávka:

27.7.

27. července 2012 v 21:25 | Rainbow |  !news!
Takže, jdu spisovat :p

Dneska opravdu celkem supr den ;). Dopoledne už bylo vedro, tak jsem to nějak přečkala opalováním se na zahradě. A pak k nám vlítly sousedovi psy, z toho jsem měla zážitek zase na dlouho. Ta fena na mě pořád vrčela ,ale ten druhý menší pes byl supr, pořád se nechal hladit, ale švecko důkladně očmuchával. Horší, ale j eta díra v plotě, jednou k nám přišla od nich slepice a snesla nám na dvoře vajíčko :D. Takže taky něco.
Druhá, opravdu moc moc prima věc je, že zase přijela teta, strejda a sesřenice :)). Jsem hrozně ráda, je to supr, mít zase příbuzné doma :). Hrozně supr událost, ales píše taky soukromá, takže nebudu rozepisovat moc na blog, ale mám teda radost :). Pak teď večer jsme se byli koupat, protože vedro bylo úmorné a pak to zase vypadalo, že bude déšť, ale o to líp, alespoň tam nebyla hlava na hlavě. :p Na koupák je to hrozně super, nepřála bych si aby byli zase bouřky, prostě celkově to blbnutí ve vodě, slunění se a celkově ta prázdninová atmosféra :)).

Prosím, moc má někdo zkušenosti s obchodem www.kozerlozel.cz? Našla jsem tak velmi levné schleich koně a moc ráda, bych si tam něco koupila, ale takov ceny mi přijdou podezřelé, tak se radši optám, celá já :p. Plánuju už déle nákup schleichů ve větším. Hele co byste říkaly, na zoo na blogu? Samozřejmě, že ranch by zůstal pořád tak jak je, se vším všudy, ale měla bych tu k tomu ještě zoo, něco podobného, jako má ťupy, nebo safary pod klíčem ;). Moc se mi líbí sbírat taky různá i jiná zvířátka a celkově nápad se zoo mi přijde moc dobrý, protože já bych tam mohla zúžitkovat svoje nápady. Co na to vy?

Takže, mějte se, jdu oběhnout. POD TÍMTO ČLÁNKEM JE ZÁPIS OR, MUSÍTE SE ZAPSAT!

DŮLEŽITÉ Zápis OR

27. července 2012 v 21:12 | Rainbow |  Co se jinam nevlezlo
Zdravím,
pozor, prosím zapište se pod ténto článek, úplně mi stačí komentář typu "zůstávám/zapisuji se". Tak mi dáte najevo, že chcete být dále OR. Zápis trvá do 1.9.. Pokud dál nechcete být OR, tak napište, nezůstávám a já vás vymažu. Pokud jste nový, připište adresu webu. To je vše. Děkuji

Tuto série fotek čekejte zítra, nebo až bude u tohoto článku 10 komentářů.

ok, pokračujeme, ALE..

26. července 2012 v 20:34 | Rainbow |  !news!
Jak jsem očekávala, ozvali se samozřejmě jen všechna poctivá ORka, ostatní na to těžce mastí :/. OK, někteří mě úplně dorazily, mažu z OR: Anča, Bella a Terez (promiňte holky, napište mi, kdyby jste ještě chtěly být OR), Drako.5, Lissy, FK paint, Karamelový koník, Kláris (protožes skončila, jinak tam určitě ještě budeš!), Valentýnka, Rose. Pokud jsem někoho smazala omylem, třeba že nemá čas, nebo je zrovna na dovolené, nebo má pozastaveno, moc se omlouvám a ještě mi napište! U ostatních, co jsem musela přivřít oči jsem napsala vykřičník. PS: To že ke mě nezajdete např. dva týdny, nebo za týden to mi VŮBEC nevadí. Ale to, že někdo spřátelí, já k němu chodím pořád jako blbá, pravidelně a on ke mě si neuráčí ani jednou za půl roku, že jo Týno? Tak to už je opravdu vrchol. Připravte se, od zítra tu bude zápis OR, kdo se nezapíše, toho mažu (nebo pokud máte pozastaveno, takže nevadí). JInak články tu budou normálně, jen mám trochu méně čas, takže to doufám pochopíte.

Takže s pozdravem Rainbow

Jak chcete, pozastavuju

25. července 2012 v 11:22 | Rainbow
Pozastavuji blog na dobu neurčitou!! Aby bylo jasno, nebudou žádné články, žádné fotky, nic, dokud nebudete na můj blog chodit, já k vám taky chodím a všecko čtu a vy se na mě vybodnete? Pozastavuji, dokud prostě neuvidím vaši minimální snahu obíhat!

(toto se netýká několika lidí, kterým budu chodit i přes pozastavení - kiiki, Caroline, franch, Naervon a občas taky Nikik, Plex, Terka a Niky)

Fotky, výjížďka :)

24. července 2012 v 21:23 | Rainbow
Ahoj! Tak mám pár starších fotek z povedené lesní výjížďky. Zkouším sem dát minialbum, tak ať se povede.
Kdyby se nepovedlo tak: http://maruskakocka.rajce.idnes.cz/Cervencova_vyjizdka/ ;) Ať se fotky líbí.
Edit: Co to je z podivnost, v administraci se mi minialbum zobrazí v pohodě, uložím a nic!?

23.7.

23. července 2012 v 20:29 | Rainbow |  !news!

Takže z Jaroměřic jsem dáávno doma, přijeli jsme už v neděli večer, jen jsem byla lína psát, myslím, že to znáte, každému se někdy nechce. V Jaroměčicích to bylo fajn, zámek jako vždy prima, škoda jen, že se muselo zaplatit za focení uvnitř, jinak vás zaválím fokami z nádherného areálu :D. Jinak jsem hodně fotila koně v parku, klasika. Ale to se mi bohužel nevyplatilo. Fotky mám sice v pořdáku, ale když jsem fotila, byla jsem tak zaujatá focením, že mi spadl Onurek a odřel se :(. Chudinka, má opravdu velký škrábanes nad ocasem a na pleci, bojím se, že to nepůjde spravit :(. Mamka říkala, že to nic není, ale ona uznává koně i úplně dobité, tak nevím, jestli jsem takový blázen šílící kvůli miniaturní odřenině nebo ne. No nebudu vás otravovat s mým koněm. (Ale i tak, opovažte si myslet, že jsem normální!) prostě jinak moc pěkný, potkala jsem zámeckou číču, byla hrozně vymazlená, prostě takový miláček. :)) Tady mám fotky: http://maruskakocka.rajce.idnes.cz/Jaromerice_2012


21.7. delší info :D

21. července 2012 v 12:50 | Rainbow |  !news!
Takže jdu zaspat ten "nával" informací z posledních dnů, nevím co psát prvně, omluvte zmatek v čláku :D.

Ve čtvrtek jsem byla ve městě, jak jsem předpokládala :). Byl to úžasný výlet! Babička mi koupila úžasné achaltekinské hříbátko. A je to prostě andílek. Myslím, že i holkám, které nejsou veliké příznivkyně schleich by se moc líbilo. Takové malé zlatíčko... U nás je to smozřejmě lusitano, jedné naší klisničce se už muselo narodit, připouštěli jsme letos v únoru ;). Holky, prosím, které se vyznáte v plemenech, je možná, že by se u lusitana jako u odchylky plemene naskytovali malé bílé ponožky?

Takže, konečně se dostalo k velkému letnímu schleich areálu :D. Na třípatrové stáje tam sice není místo, ale máme volný prostor asi 5x2 metrů. Už je to samozřejmě zaramované, máme velkou zastřešenou jízdárnu, velikou vybavenou koňskou veterinu, malou propracovanou stáj pro poníky, velkou malovanou stáj s kapacitou 6 koní, malou sedlovničku s "hnízdem" pro kočky, stáj s mycím boxem pro jednu březí klisnu a malá "čajka" s výhledem na celý ranch. :)) Pak máme ještě mini-zoo rainbow s výběhem lvů, krokodylů a expozicí želv. chtěli by jste fotky? Všechny budovy ranche mám nafocené.

A ještě jedna věc ohledně schleich. Nevíte, jak to funguje s tou velkou fotosoutěží? Chtěla moc bych se chtěla zúčastnit, ale bojím se že je to celé německy/anglicky, má s tím někdo zkušenosti?

A okolo léta, výletů a prázdninek :)). Zítra jedeme zas do Jaroměřic, budu hodně fotit koně u zámku a v parku. Jaké koně mám vzít? Spíš breyer stablemates, tradíky, nebo schleichy, jaké fotky by vás zajímaly? Jinak co se týká výletů přez prázky, budu ještě brát hodně koníky fotit, možná pojedeme i do Třebíče, stoprocentně do Třeboně a s trochou štěstí i do Brna na nákupy a na různé zajímavosti, třeba ty divné hodiny na náměstí, co z nich padají kuličky O.O :D. Kam pojedete přez léto vy? :))

A nakonec, co se blogů týče, budu nový design. Tenhle je poměrně na nic, rok stará namalovaná Rainbow úvodu už mě začíná štvát, mám spoustu nových lepších obrázků a navíc by se hodilo něco víc letního. Jaké barvy by sjte chtěly? :)

Model challenge by Peťa- den 8- Nejstarší model (první model, který sis koupil/a)

18. července 2012 v 21:19 | Rainbow |  Co se jinam nevlezlo
To není jeden model, ale hned několik! Candy, Blesk, (shirka, jméno si nemůžu vzpomenout), Brown, Sheldon a malý Chloupek. (Ach ta jména jsou hrozná :D.) Fotek moc nemám, ale jednu přecejen¨, škoda, že na ni není Chloupek.