Srpen 2012

Krátce!

30. srpna 2012 v 19:37 | Rainbow |  !news!
Ahoj,
jen krátce hlásím, že jsem zpátky, teda už v úterý v noci, ale já se na ten počítač prostě nedostanu! Dovolená byla skvělá, byli jsme na Hluboké v Červené lhotě, u rybníku Rožumberk, v třeboňském zámkum na třeboňské věžia tak všudemožně :D. Až na můj nově docela hnusně rozbitý ret a neustále chcípající auto jsem si to užila. Fotky budou a chcete-li možná si udělám i víc času na lepší popis :D. Takže jen tak krátce fotková ukázka:

První den - procházka po Třeboni, nádherné zapadající slucne u rybníka Svět.
Druhý den - pohled na náměstí z věže.
Teplé lázeňské oplatky
Zámek v Třeboni
Zámecký park v třeboni
Zámek Červená lhota
Živí koně u Červené lhoty
Rybník Rožmberk
Třetí den - zámek Hluboká
Já hladím po nose takového roztomilého chlaďáska :D. Promiňte, že tam zrovna moc dobře nevypadám :D.

Tak zatím pa, fotk ještě budou ;).

Na výlet!

25. srpna 2012 v 9:57 | Rainbow |  !news!
Tak mě to zase nedalo a já píšu. Ale ne jen tak pro nic za nic, zítra odjíždíma na dovolenou! :) Jedeme do Třeboně, ale já už se těším, že uvidím zámek Hluboká, České Budějovice, no a i ten zámek přímo v Třeboni nebude špatný. Já už jsem tedy moc, moc natěšená :)). Mám takovou otázku, mám si připlatit v zámku Hluboká focení, zajímaly by vás fotky? Já sama se ještě rozhoduji, ale čtyřiceti korunový příplatek není tak zlý :D. Beru s sebou samozřejmě i koně, vezmu Big Chexíka, ze schleich Candy, Olivera, Andres a novou islandskou kobylku a co se stablíků týče moje dva malé, veliké oblíbence Silver Povera a Samuraie. Koně samozřejmě budu fotit na každém kroku, co já bych pro vás neudělala :)). Ráda bych se vám z dovči ozvala, poslala třeba pozdrav na blog, nebo tak něco, ale mám podezření, že tam mají jenom wi-finu, ale ne PC, tak snad vám nebude vadit, když se neozvu. :/ V úterý jsem zpátky se spoutou fotek a určitě si ukořistím i nějakého koníka z výletu, protože předpokládám, že Č. Budějovicích bude obchodů s koňmi dost :). Tak se tu mějte hezky a prosím napište, jestli chcete ty fotky z ze zámku Hluboká. Tak zatím pá (jdu balit koně) :).

Odpoledne s Chexem a Ibrahimem (fotky) - přednastaveno

23. srpna 2012 v 20:35 | Rainbow |  Fotogalerie
Když prostě se vám nechce nikam daleko, tak fotíte na zahradě, couráte se po vsi a samozřejmě v kabelce koníka a foťák. Kdo by to neznal? Já tedy ne! :D Takže jedno takové odpoledne jsem vám zdokumentovala... Pěkné pokoukáníčko!
Koho zaujalo - klik
Doufám, že se vám fotky líbily. :)
hlasujte do ankety, děkuji.

na kaolínce - přednastaveno

22. srpna 2012 v 12:00 | Rainbow |  Fotogalerie
Takže mám několik fotek z kaolínky, kde jsem fotila koně. Fotečky možná celkem ujdou, teda ty s pinto klisničkou :). Ostatní jsem sice chtěla všechny smazat, ale třeba se někomu budou líbit, i tak jsem jihc smazala dost :D. ...Jen nechápu, proč někteří lidé tvrdí, že se pinto klisnička tak špatně fotí. Mě přidá, že se fotí přímo bájeně :). Tak se "kochejte" fotkami, jestli se vám budou laespoň trošku líbit.
Koho by zaujaly - klik

slíbené fotky, co jsem ještě nedala na blog - přednastaveno

21. srpna 2012 v 13:38 | Rainbow |  Fotogalerie
Možná, že jsem vás natěšila na fotky koníků a ty sem potom nedala. Víte co, já vám sem jedny dám, alespoň hrstku z nezveřejněných fotek. Tak ať se líbí :)

Koho zaujalo - klik
¨
Doufám, že se vá fotečky líbily, těším se na vaše názory, přijímám samozřejmě i kritiku ;).

Letní pauza ;)

20. srpna 2012 v 14:27 | Rainbow
Ahojky. :)
Rozhodla jsem se, že dám letní pauzu na blogu. Abych byla upřímná, já se ke každému novému článku musím nutit. Nemám apsolutně o čem psát. Pokaždé, když si pak pročítám, co jsem napsala, musím se stydět za neskutečné plky, které se nedají číst. Prostě potřebuji přestávku, abych měla alespoň trochu inspirace a o čem psát, protože blog jako povinnost není zábava ;). A obíhat možná budu, ale komentovat budu jen u zajímavých článků ;). Tak ahoj

Někdo je moc moc líný napsat :D (další extrémně anti-zajímavý článek)

17. srpna 2012 v 21:01 | Rainbow |  !news!
A nebo spíš moc moc líná napsat, protože to není nikdo jiný, než Rain, která poslední dobou na blog mastí :D.
A proč se Rain vlastně zvedla a uráčila se ozvat? Proto že ji přibyli na ranch nový koně :)). První přibyl schwartswalský hřebeček (má rodinku <3) a potom krásná blonďatá jezdkyně. Další dostane Rain až od mamky za nějaké soutěže, či co a navíc ti koně jsou tajní. Ale Rain je hrozný člověk, ona po nich musela jít pátrat a spatřila zadek z pinto klisničky :D. Ale ona ví svoje, že tam na ni čekají další tři/čtyři koně! To je co..
A jinak Rainbow už přišla jak na to, aby ji její foťák poslouchal a dosáhla svého vysněného vzhledu fotek. ;) A nebojte, fotky vám ukáže. Jinak se má celkem dobře, nemůže se nabažit koupaliště, ze kterého dnes nemohla odejít, tak se jí tam líbilo a dokonce si vypěstovala závyslost na jednom prudkém tobogánu! Jinak když Rain není na koupáku, tak si čte. Možná už o tom psala, ale na knížkách je taky závyslá. PS: zná někdo knížku algabram? Je strašně dobrá, doporučuje, možná udělá celý článek o ní.
Taky vám připadá, že jsou ty prázdniny nějak rychle pryč?
To je ona, Rainbow.
PS:Zkuste o sobě psát ve 3. osobě :D. Ono to není tak lehké, jak se zdá.

13. srpen

13. srpna 2012 v 18:36 | Rainbow |  !news!
Zdravím :). Takže zase jsem se nějak dohrabal k deníčku, ačkoliv te´d nějak nejsem zapálená celodenním seděním u počítače. Takže začnu ránem.
Ráno jsme byly s mamkou do vsi vedle naší, do obchodu nakoupit nějaké potraviny, protože v tom našem obchodě seženete leda tak velké shit a když jsem tam byla poprvé, myslela jsem, že končí, ale potom jsem se dozvěděla, že jsou po novém zboží. :D Tak jsme tedy šly do toho obchodu a pka jsme se dozvěděly, že po včerejším posvícení mají zavřeno. Naštěstí jsem alespoň stihla doma nabalit pár koníků a foťák, tak jsme šly k Havliňáku, udělala jsem alespoň pár snímečků. Já jsem celkem spokojená, myslím, že i vám se budou fotky líbit, konečně můj foťák prokázal kvalitu správného fotoaparátu lumix. Když jsem fotila u malebného rybníčka, trochu mě zamrzelo, že jsem koní nevzala více, to místečko si prostě nemohu vynachválit a myslím, že takové místo pouze asi dva km od nás, by si přál každý. Doma odpoledne pak bylo taky pěkně. Ono prostě není nad to se opalovat na vyhřáté terase, úplně bezstarastně, na sluníčku, nevím, jak to popsat, prostě úžasné :). Jinak obvykle si odpoledne hodně čtua jsem schopná za jedno odpoledne, když do toho zaberu přečíst asi třičtvrtě docela obsažné knížky. Ovšem, pak už mě bolí oči :D a abych se přiznala, zase jsem hodně četla, takže mě pálí ještě teď. A ještě jednu dnešní věc mi připoměla mmoucha, která mi leze po zlatém nápisu koh-i-nor na mé tužce -_-. Kreslila jsem. Kreslím často, ale nikdy jsem tu nic nedala. Tak víte co? Jednoho koníka, právě z dneška vám sem dám. Takže, já jdu nahrávat a dám vám sem i úlovky z dnešního focení, do dalšího článku.
V počítači vypadá příšerně, to je to, že mám rozbitý scaner (jak se to píš? help) ve zkutečnosti, není tak hrozný, ale nádhera to nebude, PS. je mi 10 a moje spolužačky nedokážou nic než obkreslovat dyney blobosti, tkaže já bych si dala tak 7/10 a ohodnotila jako celkem dobrý, ale vím, že samohcvála smrdí :D. Jinak na tu levou část svítí, ale ty tmavé kontury tam opravdu jsou, ač nejdou vidět.

Výtvory v gimpu, ukázka :)

10. srpna 2012 v 22:16 | Rainbow |  designy
Někteří byli zvědavý, jak dělám v Gimpu, takže dám malou ukázku.
Erb (klik - plná kvalita) Koně mi zatím nejdou ani trošku :D. Udělám nový.
Twillgiht Sparkle, stejně jako u erbu jsem dost pokusovala, protože jsem nemalovala obrys jako obvykle štětcem, ale objela lasem, linie jsou potom rovnější. No čumák je sice katastrofální, ale jinak celkem ujde, dala bych si tak 6-7/10 :)). (klik - plná kvalita, je to dost poznat)

Další někdy příště... Jak se líbí vám?

Když se snažím umělecky fotografovat :D

10. srpna 2012 v 10:15 | Rainbow |  Fotogalerie
Konečně sem dám něco normálního, ne že bych tak rychle na Bělinku zapoměla, ale tuším, že to nikoho nezajímá. Rozhodla jsem se nahrát několik fotek (nekoňských), když jsem zkoušela dělat něco uměleckého, což se mi samozřejmě podle mých představ nevedlo :D. Pořád tuším, že z mého foťáku ale nic lepšího nevydoluji, tak se "kochejte", nádhera to samozřejmě nebude :)).
Kdyby to náhodou někoho zajímalo tak http://maruskakocka.rajce.idnes.cz/Pokus_o_umelecke