Září 2012

30.7. (nestojím o komentáře, chci se vypsat)

30. září 2012 v 20:01 | Rainbow
Nemusíte to číst, zase to bude článek plný blbých řečí.

Ne, fakt se nemám dobře. -_- Jsem po dnešku docela dost unavená. Asi si říkáte, jaké může mít taková desetiletá holka trápení. Jo, mám. Štve mě bába a dost! Potřebuju se vypsat!! Pořád jen otravuje!! Ani by mi nevadilo, když se mě pokouší co nejvíc dopálit řečma jako "hele von má novó garáž pro tuničké" nebo když je hůř naladěná "no vono je to ješče takovi mali, to ješče neni žádná slečna, deset, to je ješče takový malí, jízísínkí márí-ía". Ale vadí mi když přijde po celém dni umlácená hned přijde a začně provokovat. Moc dobře ví, že se mi od přírody kazí zuby a že mám s nima trápení, tak začne starou písničku jak je mám zanedbaný a jak to bylo skvělý, když chodil po školách zubař a jak žeru málo mléčnejch výrobků a... Mám fóbii ze zubaře, ale každýho půl roku tam chodím. Mám blbou zubařku, nepozná kaz od kamene. A ten stále bolící údajný kámen se mi dneska ze zubu odloumil. Auuu.

Jestli je tu někdo, koho jsem blbýma řečma neodradila, tak mám lepší zprávu, koupila jsem si dva nové koníčky číňánky. Jsou hezcí. Dám fotky. Mám dneska nějaký fotky toho staršího číňánka se stájí. Zítra to sem hodím.

Nový chinaguma pony

28. září 2012 v 20:44 | Rainbow |  Fotogalerie
Tak, abyste neřekli, že jsem se na vás totálně vybodla, tak vám sem dám alespoň pár fotek china poníka, kterého jsem si dnes koupila. V kauflandu měli zrovna na různé takovéty čínské blbůstky slevu a docela mě mrzí, že jsem si nenašetřila víc peněz, protože se mi tam ještě moc líbil setík klsiny s hříbětem. Stihla jsem si ale ukořistit alepsoň toto. Setím koníka se stájí za celkem přijatelnou cenu 120 Kč. Myslím, že tam až tam zase pojedu, nějakého koníka do série si zas koupím, protože koník potěšil, ale stáj zklamala, protože od ní chyběly dva díly, ale jinak je moc pěkná. Někomu se to může zdát příliš infantilní, tak si prosím nechte názory pro sebe, mě připadá koník roztomilý. Tak, tady jsou alespoň nějaké provizorní fotky:
balení
Zabalený kůň
Už vybaleno. Stáj složit byla, ač se to nezdá trošku hlavolam :D. Ale koukněte se na koníka jako takového, číňánci nejsou o nic horší, než třeba bella sara, která je kvůli znčce 4x tak drahá.
Ve skutečnosti koník nepůsobí tolik plastově.
Se schleich jezdkyní
Porovnání se stablíkem
Samotný s výbavou
kuk do stáje
A poslední fotka

Tak co, jak se vám líbí? Jsem zvědavá na vaše názory na chinaguma koníky, někdo v něm možná vidí ideální kousek k výtvarnému dílu, někomu jinému se třeba taky líbí jak je :D, jsem zvědavá.

Pauza (nemusíte číst, nic zajímavého stejně nenajdete)

28. září 2012 v 12:47 | Rainbow
Promiňte, že nepíšu. Nemůžu se vymlouvat, že nemám čas, já mám čas. Ale bez ranche je mi tak dobře! Ani by mi nevadilo, kdybych tu už nenapasala. Ale to je jiná věc. Abyste neřekli, že ani nic nenapíšu, tak ávm řeknu, co teď dělám.
Včera jsem sundávala schleich koně z poličky a breyer z poličky. Docela jim přestává stačit. A to je problém. Jiné poličky už nebudou. Budu rušit sedlovnu, abych měla kam dát breyery. K Vánocům si budu prát breyery. Ale hlavně mám teď návrat k filly koníčkům. Prosím, neposmívejte se mi, ale víc k ním cítím, než k schleich a breyer. K filly koníčkům mám krásné vzpomínky a spojuji si s nimi i doby, kdy jsem byla úplně malá. S modely si spíš spojím nadusanou atmosféru zde, nejradši bych se toho pocitu sbavila, protože je mám i tak moc ráda.
Celé dni nemám co dělat. Jak přijdu ze školy, sedím celý den především u howrse. Vlastně mě ten blog svým způsobem schází. Hlavně čtu a jinak jsem na fb, protože teď trávím více času se svou reálnou kamarádkou.
*zamýšlí se, proč vlastně napsala tento zbytečný článek*

Fotky ze zahrady + kočičí bonus

19. září 2012 v 19:44 | Rainbow |  Fotogalerie
Ahoj :). Tak vám zase dám sem dám fotky ze zahrady. PS: Mám nový způsob psaní, tak všeho najdete v něm :).
Datum focení: Letos v létě
Podmínky na focení: Trochu pod mrakem, ale kldiné místo naší zahrady, i když trochu okoukané
Upraveno: 8 fotek
Kdo je na fotkách: Jezdkyně Zuzana, hřebec Jewel, můj živý kocour Michal
Kde jsou fotky pořízené: Naše zahrada
Ukázka:
Odkaz na album:
Celková spokojenost z focení: 6/10
Dodatek:
Doufám, že se vám budou fotky líbit :). Focení s tečkovaným pozadím se mi moc líbí, ale celkový dojem to na mě zas až tak neudělalo, stále nejsem s technikou spokojená. Tak schálně, jsem zvědavá, jestli někdo pozná, které fotky jsou upravené!

Starší mix fotek :).

18. září 2012 v 20:59 | Rainbow |  Fotogalerie
Takže, abych tu dnes něco dala, dám vám sem starší mic fotek. Mám dojem, že fotky našeho "školního koně" tu ještě nebyly, tak vám to musím nahradit. Ať se líbí :).

Ochutnávka:

Fotky z jara

17. září 2012 v 19:00 | Rainbow |  Fotogalerie
Věřte, nebo nevěřte, ale od té doby, co jsme vám psala jsem poztivě četla jednu knížku, teď jsem oběhla, dám sem ty fotky a půjdu zase číst :p. To vás sice nezajímá, tak aspoň k těm fotkám. Jsou z květnu a abych se přiznala, od té doby nosím na foťáku ohyzdnou zelenou gumičku, protože jak jsem držela 4 koně v ruce a ještě foťák, třískla jsem s ním omylem o kamenou zídku, poškodila jsem si zavírání na baterku a tak to prostě mám zavázané gumičkou. Focení za to nestálo, ale fotky sem stejně dám :). Myslím, že nejsou tak hrozné, posuďte sami...
Ochutnávka:
Dost fotek je bohužel nekvalitních, ale tak snad to omluvíte, ať se líbí:

Doufám, že se alespoň některé fotky líbily :).

17. 9.

17. září 2012 v 13:56 | Rainbow |  !news!
Ahojky :3. Takže, zase deníček, nemusí číst, kdo nechce, nebude to zajímavé, píšu si spíš pro sebe.

Dneska mě docela štve, že mám zapomínací den :D. Zapoměla jsem si dát jednu věc do aktovky, pak jsem se zapoměla ve škole přezout, pak jsem si zapoměla všechny náramky v šatně od tělocvičny (Doufám, že se budou nové majitelce, zlodějce líbit!!), teď jsem zas úplně zapomněla že mám otevřený chat a kámoška si teď myslí, že se s ní nebavím :D. Taky takové dny máte? Kdoví na co dneska ještě zapomenu. :)).
Taky je u vás taková zima? U nás je už úplně lisotpadové počasí. :/ U nás je úplně hrozně, dokonce jsem si ráno musela vzít bundu péřovku. Teďka mi zase úplně mrznou ruce, protože tu netopíme.
Docela mi přijde srandovní, jak jsem zvyklá si v kalendáři odškrkávat dni zbývající do práázdnin. Prý že: Do prázdnin zbývá 287 dní (to bylo myslím ze čtvrtka) :D. Dvacetina školy je odchozená, toto letí, že? :) Dnes už je 17. 9., září bude mi mít zachvíli v háji a zase nastane ten protivný říjen a pak listopad, který tolik nesnáším, grrr. Je to hloupé období, ani se pořádně nedá nikam jít, jenom sedět pořád doma a vstávat ještě před šestou, aby mě do školy dovezl taťka autem, protože jak začnou ranní mrazíky, tak se mi opravdu pešky nechce :/.
A když je řeč o té škole. Dneska budu dělat čtenářský deník :)). Dostala jsem novou knížku, tka ji hodlám do pozítřka přečíst. To pak jenom sedím a nedělám nic jiného, než civím do knížky :).
Tyhle fotky z května vám sem dneska odpoledne hodím, co říkáte?
Tak zatím pa.

Fotky: králův stolec 2012 + ještěrky

16. září 2012 v 13:45 | Rainbow |  Fotogalerie
Takže, dám vám sem nějaké fotky z prázdnin, tak třeba fotky z Králova stolce. Potkali jsme tam ještěrky a dokonce se mi je dařilo i fotit :D. Jsem zvědavá jaká fotka se vám bude líbit nejvíc.
Ochutnávka:

15. 9. + fotky z Výrovice (fallabelky!)

15. září 2012 v 13:02 | Rainbow
Takže, vůbec se mi sice nechce psát, ale což :D.
Dneska je u nás ve Znojmě vinobraní, tak jsme zvědavá, jestli tam pojedem, nebo ne :D. Docela by mě zajímal průvod a tak. Hlavně atmosféra suprová, takže možná tam rodiče nějak dostanu :). Jestli nebude zavřeno, tak by se pak jelo do stop-shopu mám pořád slíbeno, že se tam dostanu, protože tam mají MLP wave 3! :)).

Jinak starší události. K svátku jsem nakonec dostala SCH kamargskou klisničku a ještě mám slíbené MLP, ale ti volové je ne a ne dodat. JInak Kamrgka je úžasná, je moc "milá", hlavně kukuč a puntíky. :)). Fotky by byly, ale tak nekvalitní, že je sem nechci dávat, takže přefotím, ale až se trochu to počasí umoudří, teď do toho deště a zimy nepůjdu :D.

No a teď teda to, na co jsem všechny nalákala. Fotky fallabelek. Ostatně všechny fotky z Výrovic (na některých je přehrada a tak...). Tak ať se líbí :).
Ukázka:

Tak zatím. :) PS: Nevadí vám že teď tolik komentuji? Ale přísahám, že si téměř vše čtu!

10.9.

10. září 2012 v 20:19 | Rainbow |  !news!
Ahoj.. :)

Takže možná bude deníček delší, nekoňský, takže koho nezajímá - číst nemusí :).
Takže píšu dnes, včera jsem se na PC nedostala. Byli jsme ve Výrovicích. Přehrada je obrovská, sice to tak na první pohled nevypadá, ale táhne se snad ještě 2 kilometry za poloostrov u campu. Byla jsem ráda, že teď není tolik vody, protože tam vznikla vzhledná plážička. Takové malé ve slunci se lesknoucí kamínky, pískoví ostrov uprostčed, lomená skála a vlahé lesy, příroda okolo přehrady stála za to :). Oproti Vranovu to sice nic nebylo, ale to nevadí, stejně to tam bylo hezké :). Půjčili jsme si loďku, na loďce to bylo moc pěkné. Cestou jsem si fotila trošku fallabelky. Fotky sem dám, možná ještě dneska, ale spíš ne, ještě nemám nachystáno do školy . No tak zpátky k deníčku. Pak jsem si dala magnum v restauraci a byl tam takový automat, lovení plyšáků, tak proč to nezkusit. :D Strašně se mi tam líbil tygr, co vypadal jako živý. Tak jsem tam hodila minci a i před rodiče, kteří říkali, že nic nechytím jsem o milimetr chytila takového žlutého slona vedle toho tygra, jenže on se mi moc nelíbí... Pak už jsem nechytla nic. Jen jsem měla toho tygra v chapadle, ale jak to zatáčelo, tak se mi vyvlíkl. Hele něco vám řekl. Nezkoušejte ty automaty na plyšáky, stejně nic zajímaého nechytíte, podvádí to! xD
JInak už mám vybráno co budu chtít k svátku, asi vám to bude připadat divné, ale já si přála MLP :)). Zítra možná pojedeme na nějaké nákupy do stopshopu, tak si koupím z našetřeného kapesného koníky z vawe 3. Mám nalíčeno na svítící TS, ale ona tam stejně asi nebude. Už se těším :)).
Tak jsem si prohlížela staré fotky. Našla jsem fotky kde jsem já na běloušovi, asi lipicán, nevím kolik mi bylo, tak 5? Srašně moc a ze šveho nejvíc bych si přála umět jezdit. Rodiče nechcou ani slyšet. Teda mamka. Za a) je to drahé, za b) je to nebezpečné a za c) se to učí moc dlouho, za d) nikde v blizském kolí nejsou koně. Taky to tam máte? Je to můj sen, ale nevím, co mám dělat. Čekat osm let, až za sebe budu zodpovědná se mi nechce. Nejkrásnější pohled na svět jsem viděla už před rokem. Jak často jezdíte vy? Jak byste přesvědčovali rodiče? Díky moc za rady.
Stará, dosud nezveřejněná fotka...

Tak pa, mamka mě žene spát, je hrozně pozdě, už je osm pryč, už si zas budu muset chystat tašku ráno, ach jo :(. Pa.