Prosinec 2012

PF 2013

31. prosince 2012 v 19:16 | Rainbow
Takže mám pro vás takové menší překvapení, udělala jsm svým nejelšpím ORkám PFka. Snad se budou líbit :). moc se omlouvám, že jsou všechny jinak velké.

Pro Terybery
Pro Schleichovku

Pro Pompin

Pro Petz

Pro Niki

Pro Naervon

Pro Lorian

Pro Lissy

Pro Lenušku

Pro kiiki

Pro Katku-kate

Pro haničku.koníčka

Pro Gabču a Barču

Pro Frisullku

Pro franch
¨
¨
Pro CuPy

Pro Caroline

Pro bobešku

Pro BeBe

Pro Andy

Pro všechny ostatní rancherky

No a krajinka pro nekoňaře, jestli tady nějací jsou ;).

Jinak změnila jsem barvu písma, snad se bud líbit, i když mi připadá že to hrozně pálí do očí :D.
Takže šťastný nový rok, hodně štěstí, zdraví, nových koní a zážitků do roku 2013 ;). Snad se vám PFka líbí.

Ohlédnutí za prosinec a celý rok 2012

30. prosince 2012 v 16:45 | Rainbow |  Ohlédnutí za měsíc...
Prosinec a celý rok 2012 se blíží pomalu ke konci. Zítra je Silvestr a pak už aby jsme všude psali datum 2013, zajímavé že? Bude tu zase leden a celý rok odznova, ale zas trochu jinak. Pověstný konec světa jsme přežili, takže vzhůru vztříc do nového roku. Ale prvně, co se událo u nás (nejen) za prosinec.
Pro ranch byl prosinec velmi přínosný. Skoro všichni mají rádi advent a čekání na Vánoce. Zapalujeme svíčky, někteří otevírají adventní kalendráře a pak přijde štědrý den. U nás taky přišel. Byl nádherný. Ale už k ranchy. Přijelo fakt hodně koní :D. Pak taky divočák, kteýr nám bude dělat na ranchy paseku. Dva tukani, přívěs na koně a dva jezdci. Nadílka obrovská. Koně pořád nemám "ustájené". Porcelánky jsem strčila za vitrínu, aby je někdo neshodil, takže do dalšího roku by měli mít čestnější místo. Jinak přijeli i mimo vánoční koně. Například balíček od Mika se třemi starými modely, nebo krásná collectA kobylka Lukrécia Glory.
Po blogové stránce to nebyla zas taková sláva. Napsala jsem pár článků, ale návštěvnost i přes to nebyla tak zlá. U teď máme přes 1000 lidí, děkujeme! Jinak nám blog stěžil práci, tka jsem se konečně zmohla k bloglovinu, který jsem plánovala už delší dobu. Čeká nás ještě jedna změna designu, takže nakonec to nebylo zas tak málo práce.
Co se týká mě. Konečně jsou ve škole prázdniny, takže pokoj, po celém roku to chtělo odpočnout. A když si píšu jenom s nejlepší kámoškou a všichni ostatní spolužáci jsou kdoví kde je to hrozně prima. Sice se nudím, ale pustila jsem se do kreslení, dost jsem se zlepšila... Taky do čtení a dokonce mám teď rozepsaný příběh o hnědém arabském plnokrevníkovi Louisovi. Ale asi ho zas smažu, protože si ani neumíte představit, jak se to blbě čte, když si k jménu hnědáka neumíte odmyslet člena one direction, přitom jsem to když jsem ho vymýšlela ani tak nemyslela! Dnes to budu ještě konzultovat s babičkou, ona je češtinářka, tak mi to snad pomůže vylepšit taky, aby se to dalo číst a pak už jen šup s tím na blog. No a to bude za prosinec asi vše, už se zbytečně rozepisuji o blbinách :D.

Takže sourně o roku 2012. Je to můj první rok, který jsem prožila celý s modely koní, proto v roce 2011 jsem začínala
až v půlce roku. No takže tedy koně. Myslím že se abírka rozrostla ai o 80 modelů, je to těžký odhad, protože netuším, kolik jsem jich měla na konci roku 2011. Přibylo k nám spoustu "cených" kousků. No cených... Lépe řečeno koupených z německa. Postavilo a následně se zbouralo asi 30 budob, odhad je taky těžký, protože vždycky něco vyrobím, jsemnadšená, pak mi do té krabice někdo dá těžké harbaurdí, protože si myslí, že je to úložná krabice a je po stáji :D. Do háje už zase vykecávám... Takže abych to nějak zkrátila, blog. Návštěvnost za celý rok byla téměř 15 000 lidí, děkujeme, děkujeme, děkujeme, jsem moc vděčná, že čtete moje kecy :D. No a co bych ještě tak napsala za rok 2012... No prostě že to byl moc hezký rok a ráda si ho zas někdy připomenu. No takže a nakonec co chci dokázat/udělat za rok 2013:

-Mít minimálně 170 koně (i když o počet nejde, přecejen chci nějaké nové přírustky)
-Napsat minimálně 270 článků (trochu zlepšit, no :D)
-Zlepšit si známky ve škole (letos jsem měla v žákovské knížce dokonce 4 dvojky! No hrůza, hrůza, hrůza. Na vízu naštěstí samé jedničky, bála jsem se co bude z TV)
-No a odchovat traditional hříbě, konečně! :))

A co cíle z loňska...
-Mít 100 koníků (Teď mám 62)
Hle, tak už vím, kolik jsem měla koní :D. Splněno, mám už kolem 150 kůsů.
-Koupit Big Chex to Casch
Jsem moc ráda, splněno, je to moje zlato :D.
-Koupit kamarádku Secovi
Splněno, Rosaleen ;)
-Odchovat hříbě Traditional
Achjo, nesplněno a chci splnit další rok
-Napsat alespoň 700 článků
Pche jsem si nějak věřila :D. Nesplněno, samozřejmě.
-Naučit se lepší dessy
Zlepšila jsem se v kreslení, focení, psaní, ale dessy... Já nevím. Tak napůl :D.
-Kopit si kožené sedlo a vyšívanou deku na traditionaly.
Ano, splněno, od Peti :).
-Zrekonstruovat web
Částečně splněno, ale ještě to chce zlepšit.

Tak uvidíme, jak se nám bude dařit v příštím roce :)).


JINAK CHCI VÁS UPOZORNIT, ŽE MÁTE POSLEDNÍ DEN NA ZÁPIS SR!!

Silvestrovský design

30. prosince 2012 v 16:32 | Rainbow |  designy
Nový design je na světě, snad se bude líbit :). Je velmi narychlo dělaný, ale co bych vymýšelala, že? :D No a konečně je trochu širší stránka, u těchto rozměrů až zůstanu :D. Pište své názory, jsem zvědavá.
(Zdroj PNG koně zde a pozadí z google)

Pár provizorních fotek nových koní 1 díl

26. prosince 2012 v 16:17 | Rainbow
Co jsem dostala za koně, zatím 1. díl - doma :).

To je náš stromeček. ♥
-
Více pod perexem (celý článek)

Co jsem dostala k Vánocům...

25. prosince 2012 v 18:09 | Rainbow |  !news!
Vánoce byly hrozně moc super, skoro bych řekla, že moje nejlepší. (Až bude víc času tak napíšu deníček) Takže co jsem dostala:
doma:
-Breyer porcelánek resin clydesdale
-Breyer porcelánek resin andalusian
-Breyer stablemates stopper set
-Breyer stablemates Rising Sun
-Schleich instruktor jízdy na koni
-Schleich veterinářka
-Safary andalusian
-Bullyland tukan obrovský

u babičky:
-schleich přepravník na koně
-schleich arab hřebec
-schleich prase bradavičnaté
-safary tukan
-breyer skákající warmblood

Pak ještě spoustu filly koníků a nějaké další věci (doma šálu, rukavice, set na navrhování šatů, miniatury pro panenky - mini nádobíčko, mini televize atd. od tety laky na nehty, aquarell pastelky....)

Přidám fotky koňů, ale nevím kdy.

No a hlavně užijte si Vánoční svátky a pohodu ;).

Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 11:18 | Rainbow
I když je dnes štědrý den, udělala jsem si chvilku na blog. chci vám popřát krásné a veselé Vánoce, ať najdete pod stromečkem všechny svoje vysněné koníky ať si to prostě užijete.
Já už se nemůžu dočkat. Rodiče tady balí dárky a instalují stromek :D. U nás na ranchy už máme hotovo, všechny přípravy jsem dodělala včera. Co u vás? Těšíte se?
zroj obráku: Google

No tak štastné a veselé!!

Fotky, koně od Mika

23. prosince 2012 v 18:44 | Rainbow |  Fotogalerie
Takže u nás napadlo a zase roztálo, každopádně jsem konečně nafotila koně.
Takže jenom malá ukázka, pár fotek, chystám překvapení, sice nic originálního, ale doufám, že se bude líbit :).
Shetland :).

Shir

Islanďanka

No a Thoroubredka (Lukrécia Glory)

Snad se líbí. Nemáte nějaké návrhy na jména?

Koně od Mika

22. prosince 2012 v 22:45 | Rainbow |  !news!
Takže, dnes i když překvapivě v sobotu dorazili koně od Mika. Tři úžasní, staří schleich. Malý schletlandský pony valach (1995), shirský valach (2000) a islandská klisna (2002). Jsou to jedni z mých prvních starých schleich. je až překvapující, jak krasní koně tenkrát byli. :)
Takže a nakonec pár provizorních fotek (Kůň a rok výroby)
Shirský valach, rok výroby 2000 (vidíte na obrázku dole) - 12 let starý

Shetlandský valach, rok výroby 1995 (vidíte na obrázku dole) 17 let starý

No a nakonec islanďanka (doopravdy se tak neleskne) , rok výroby 2002 (vidíte na obrázku dole)

Jak to bude možné, všechny koně ještě přefotím, teď by fotky stejně za moc nestály.

Máte taky nějaké staré schleich? Pište do komentářů.
-
Jinak mimochodem, stěhování se nekoná, akce bude až po novém roce.

Jak jsme (ne)přežili konec světa

21. prosince 2012 v 20:09 | Rainbow |  !news!
Už jsem chtěla slavit, jak jsme konec světa přežili, ale to asi nebude vhod. No takže to vezmu od rána...

kdy jsem šla před prázdninami naposled do školy. Včera jsem kupovala Natce na poslední chvíli dáreček, tak jsem to nakonec stihla. Ve škole jsme měli lavice postavené do kruhu a uprostřed byli dva stromečky (ale o tom zas někdy příště). Paní učitelka nám pustila koledy a my jsme si vybalili dárečky. Já jsem od Natky dostala hrníček s tygrem a růžový lesk na rty. Pak jsme pošťeli písničky z youtube a dívali jsme se, jaké má kdo dárky. Pak jsme si rozdali přáníčka. Já jsem jich dostala 13, ale o počet nejde. Trošku mě naštvalo, jak si ze mě moje sousedka v lavici vystřelila, podepsala se mi na přáníčko jako Zayn, pcha :D. Pak jsme mohli dělat co chceme, zatím co kluci hráli pokr mi jsme s holkama pouštěli další písničky. Potom jsme si četli něco o konci světa a jedna holka prej takoví: Až bude konec světa, tak bude dunět zem! Měli jsme tak takové to odpočítávadlo na seznamu a když jsme řvali 6,5.. Třída pod náma zapla hlasitě hudbu že to pod náma pořádně dunělo. Tak nám stály vlasy hrůzou na hlavě, když jsme křičeli 3,2,1 a nestalo se vůbec nic. Tak jsme skákali a řvali, že jsme přežili konec světa. Paní učitelka řekla, že máme ve škole diskotéku (už naši poslední!) tak jsme tam šli a pořádně jsme se vyblbli na oslavu, že jsme přežili konec světa. Tak mě trochu mrzelo, že jsme skončili dřív. Přijeli si pro mě ale rodiče autem, takže jsme do té zimy nemusela, takové pohodlí, že? Pak jsem se doma usadila u PC, pak jsem hrála chvíli s taťkou šipky, pak jsem se naobědvala a mamka řekla, že jedeme do města. Jupí! Jeli jsme na vánoční trhy. Všude panovala ta úžasná vánoční atmosféra, světýlka všude, obchůdky, stromeček... Bylo ještě světlo a tak jsme šli s mamkou do obchodů. Prvně jsme si prohlédly malé školní stromečky, a pak jsme šly do obchodního domu Dyje. Šly jsme nejdřív do pompa a já jsem uviděla, že mají úplně nové collecťáky, tak jsem si vybrala tmavou thoroubredku, kterou jsem si koupila za peníze, které mi taťka konečně vrátil (měl je půjčené). Pak jsem si ještě vybrala starého andalusana, kterého dostanu až k narozeninám. Hned na to jsme šly ještě do papírnictví (kde jsme potkaly tetu se sestřenkou), pak ještě do tescomy, kde jsme koupily vykrajovátka na cukroví. Hned na to jsme se koukly do švadlenky. Já jsem si vybrala 10 malých třpytivých kouliček na stromeček na ranchy a jednu většá na normální stromeček, dva mini zvonečky s háčkem na ohlávky, tři uzoučké stužky na ohlávky v pastelově růžové a pastelově zelené a červené lemované zlatou. No a pak ještě do knihkupectví kde jsem se dívala na knížky o koních. Super nákupy, že? Pak jsme už byli všichni zpátky na vánočním trhu, ale už byla tma a zima :D. S mamkou jsme si koupily trdelníky (mňam) a mandle v hořké čokoládě a pak jsme se šli všichni koukt na takovou super skupinu, co tam koncertovala. Pak jsme se ještě stavili u babičky na čaj a super jsme si popovídali. Za chvíli přijede teta s babičkou, strejdou a sestřenkou z Německa. No idilický den, že? Takto dobrých dní je v roce jen málo a je třeba si jich vážit. Už bych řekla, že je to vůbec nej den v roce, ale pak přijdu na blog a co nevidím... Panebože. Konec světa přišel, pomoc! Kam se poděly komentáře, kam se poděly nové články?! Ta přehlednost je právě to, co jsme měla na blogu ráda. Asi se stěhuji na webdone, nemám tady na to nervy.
(Sorrry za překlepy, ale jsem opravdu naštvaná)

No a fotečka Glorinky, ať to není jen samý text

Další řetězák

20. prosince 2012 v 13:05 | Rainbow |  Co se jinam nevlezlo
Takže další řetězák (otázky mám od Týny). Jinak mimochodem, hodlám se polepšit v komentování, promiňte, že to flákám :D.

0. Podle čeho máš název ranche?
Je to trochu delší povídání. Jak jsem psala nedávno, náš ranch se původně jmenoval ranch u statného stromu podle sekvoje, chloubi naší vesnice. Potom ranch u starého mlýna což vůbec žádný smysl nemá, okopčila jsem to z cizých ranchů, prostě se mi to líbilo. Tyto ranche jsem měla asi jen 10 dní. Pak jsem se z webdone přestěhovala na blog (Dík pompin!) a když jsem měla rychle vymyslet jméno, tak aby to bylo trochu "cool" vymýšlela jsem jméno v angličtině a z těch málo slov, co jsem znala se mi líbilo ranch rainbow protože to i hezky zní ranč rejnbou, ale česky ranch duha se nějak neujalo, takže to mám do teď takto.

1. Co znamená vaše přezdívka a proč jste si založili blog?
Přezdívka... Přezdívka... Stydím se, ale žádný hlubší význam nemá. Tenkrát když jsem si říkala arabka podle oblíbeného plemene koní mě Terez oslovila Rainbow podle názvu ranche a tak se mi to zalíbilo, že si tak říkám do teď. Náhoda vždycky není špatná.
Blog jsem si založila, protože od prvního dne sbírání pro mě znamenaly modely koní taky web. A tak jsem se později, jak mi na howrse poradila pompin přestěhovala na blog. Web jako takový jsem si původně založila abych mohla psát vznešené informace kolem ranche, ale já taková nóbl fakt nejsem a tak jsem časem začala na blogu sdílet každou blbinu, dělat si z něj svůj deníček a drtivou většinu zabraly fotky.

2. Čím jste byli posedlí, když jste stránku zakládali a z čeho šílíte teď?
Jednoznačně - doslova jsem šílela ze schleich. Ani minutu jsme bez nich nemohla vydržet, tahala jsem je po kabelkách, nosila do školy (Což se mi jednou málem nevyplatilo a jeden kůň mohl být učitelkou vyhozen z okna) a ani jsem na nic jiného nemyslela. Byla jsme tím posedlá. Pak však nadšení pominulo, koně dostali místo na poličce a konečně jsem je ušetřila odřenin. Z hraček se staly modely, na které nedám dopustit. Pak jsem dostala rozum a zkusila jsme breyery. Nadšení se opakovalo. Nemohla jsem se od nich odtrhnout. Z těch se však taky postupem času staly modely, ne hračky a
naštěstí teda modely, co mám teď tak neničím hraním :D. Ale ne, pořád mě nadšení chytá, ale ne takové to dětské, že si s nimi musím non-stop hrát a běhat s nimi po koberci. Spíš na ně vyrobím sedlo, deku, překážky, hezky je nafotím a tak je to správně.

3. Kolik lidí vás pravidelně sleduje?
Myslím, že tu určitě čtenáře mám. Nemůžu dát přesný počet, jako třeba 20, nebo 50, protože o čísla rozhodně nejde! Člověk, který čte všechny moje nepovedené články, všechny moje blbosti a ještě je okomentuje je k nezaplacení. Takových lidí si moc vážím, protože mi vždycky zvednou náladu. Ale zároveň nechápu, jak můžu někoho tak dlouho bavit. Já, kdybych byla někdo jiný, tak bych na tento blog asi brzo přestala chodit :D.

4. Vyjmenujte 3 své oblíbené blogery.
Tři? To budete velmi, velmi těžké. Možná bych to zvládla, kdyby 30. Ale tak vážně, nejradši mám Naervon, Gabču s Barčou a Schleichvoku. Bylo těžké vybrat tři, mám vás ráda všechny!

5. Komentujete, spřátelujete, nebo obojí?
Popravdě, chodím a komentuji tam, kde se mi právě zachce. Že bych přímo spřátelovala, to říct nedá, vyberu si sama, kde se mi líbí a vyloženě mi lezou na nervy lidí, kteří napíšou budeme SR, ani se nezmůžou, aby to byla otázka, hned si mě přidají a po týdnu už ani nemají blog. Čtení článků svých kamarádek zde mě opravdu baví, ale komentování je moje slabší stránka.

6. Účastníte se bleskovek a jiných soutěží?
Moje závislost to není, ale když někde něoc takového je, tak proč ne. Ráda si zasoutěžím. Jinak já sama radši nic nepořádám, protože se mi potom nechce dělat diplomky, je to příliš pracné :).

7. Jaký je tvůj nejpopulárnější článek?
hmm, podívám se do žebříčků. Vypadá to, že nejvyšší ohlasy jsou u tohoto článku. Fotka Silver Povera je na mém blogu dost populární, strkám ji do každého druhého rozcestníku a dlouhou dobujsem ji měla na avataru. Stejně jsou ale nejvícekomentované všechny fotky. (Měla bych zas něco přidat, že?)

8. Jaký je tvůj oblíbený TV pořad?
Na TV opravdu nejsem. Spíš trávím hodiny u PC a tak se mi od něj ani nechce odlepit, abych se dívala na TV. Ale jo, najde se jeden pořad, na kterém jsem závislá a nikdy ho nesmím propásnout. Říkejte si co chcete, ale jediné, co sleduji je stardance. Oboum párům, které postoupily do finále fandím už od prvního kola, takže si poslední díl nemůžu nechat ujít.

9. Co byste rádi dělali lépe (na blogu)?
Toho je. Chci lépe fotit = lepší foťák, ne ten modrý ----. Pak chci psát srozumitelnější, přehlednější a smysluplnější články, protože mi často připadá, že postrádají hlavu a patu. Potom chci zlepšit design, protože tento zrovna není z nejlepších, vůbec jsem se v tomto ohledu za ten rok nezlepšila, spíš až moc času trávím na různých malůvkách ve stejném programu.

10. Léto, nebo zima?
Jasně, že léto. No school = no problem. Telých dní strávených na koupališti není nikdy dost. Prostě není nad to sednout si s knížkou na rozpálenou terasu, nebo si úrpstě lehnout do trávy. Léto, to je to bezstarostné období, kdy mě vůbec nic netrápí a můžu si dělat v podstatě co chci, jezdím do města a koní přibyde nejvíc z celého roku.

11. Déšť, nebo slunce?
Pokaždé mám náladu na něco jiného. Jsem vodnář, takže mi připadá, že prostě není nad to, když vyběhnu do děšně bez deštníku a poslouchám ten nádherný zvuk bubnujících kapek do střech domů. Ale těch otravných, tmavých a propršených dní by opravdu za rok nemuselo být tolik. Malý deštík je vítán, ale v takovém to případě radši slunce. Anebo víte co? Mělo by to být radši v rovnováze, všeho moc škodí.

12. Jaký je vás oblíbený hudební žánr?
Pop. Hlavně by písnička měla být pozitivní, měla by zlepšit náladu v každém případě, mělo by se na ni dát dobře tancovat. Měla by být povzbudivá a veselá a to myslím, že pop je. Miluji však i vážnou hudbu na klavír, od Mozarta, Beethovena a i od Bacha. Všechny tyhle zkladatele obdivuji a ráda si poslechnu krásnou, vážnou a přemýšlivou hudbu, když to není žádná depresivní revoluční.

13. PC, nebo Mac?
Mekbuk není nic pro mě. Za prvé je to drahé a za druhé mám radši klasiku. Takže volím naprosto obyčejné PC. Když není pomalé a neseká se, tak je mi úplně jedno, jaké, v tomhle náročná nejsem.

14. Anime, nebo manga?
*udělá otrávený facepalm* To není jedno a to samé? Vážně ne? Opravdu ne? Když to není teda to samé, takže nemusím ani jedno, ale nic proti tomu nemám a nevadí mi to.

15. Coca-cola, nebo pepsi?
Coca-cola. Jednou do roka si tuhle přeslazenou, nezdravou, ale dobrou "kolu" dopřeju. Však není k zahození. Když se to nepřehání, že?

16. Knížka, nebo televize?
Knížka. Můžu si ji vzít kam chci, ale hlavně, vše lépe prožiju a prožívám to i několik dní. Příběh si dovedu i lépe představit. Někdy jsem velmi zklamaná, když ho pak vidím v televizi, protože není zdaleka tak krásně propracovaný.

17. Kolik času deně trávíš na blogu?
Asi vás překvapím, ale každý den jak přípravami na články, tak samotným blogováním pár hodin deně. Třeba tento článke promýšlím už asi půlhodiny.

18. Máš nějaký skrytý talent?
Myslím, že takový, o kterém neví, jen já ano, ale takový o kterém ani já nevím, to asi ne. Myslím že talent, kterým moc nevynikám a nikdo ho moc nechápe je všechno kolem PC, no.

19. Flash, nebo tradiční animace?
Tradiční, ale i flash nejsou k zahození.

20. Kde se nachází vaše oblíbená fastfood restaurace?
Možná vám to bude připadat směšné, ale já jsem v životě v žádném fastfoodu nebyla :D.

21. Jaké jsou vaše tři nejoblíbenější knížky?
Taková ta klasika, kterou si klidně přečtu znova, no, nevím, jestli něco takového je, protože moc knížek doma nemáme, ale když bych si musela vybrat, líbila se mi knížka algabram, když jsem byla menší tak jsem s oblibou četla děvčátko z divočiny a pokračování k tomu no a pak ještě všechny mamčiny učebnice z vysoké školy, vždycky mě dovede rozesmát, jak je tak jednoduchá věc tak složitě psaná a do podrobna rozebraná.

22. Wii, nebo playstation?
Je to oboje podobné, ani jedno jsem nikdy neviděla naživo, ani jendo jsem nikdy nedržela v ruce. Tyhlety hrací zařízení moc nepotřebuji, já radši PC hry :D.

23. Vyjmenujte 3 oblíbené zpěváky/skupiny:
One direction (hihi, asi už je otravné, jak je pořád na tenhle blog cpu, ale musíte to jako že jste moji čtenáři snést :D), docela se mi líbí Robbie Williams (píšu to dobře?) no a pak jasně, všichni ho známe, PSY, ale jen jedna jeho písnička a to gangnam style!

24. Jak rychle ovládáte klávesnici?
Všemi deseti a to vede k častým překlepům, protože píšu rychleji, než zvládám.

25. Máte rádi Denny´s?
Co je to?

26. Jaká je vaše oblíbená emotikona?
Dost mě vystihuje bláznivé xD, potom :)) a když je příležitost tak ._.

27. Čím jste chtěli být jako děti?
Když jsem byla ještě hodně, hodně malá snila jsem několik let o tom, že budu bytová architektka. Stále mě navrhování interiérů drží, ale ne tak, že bych potřebovala tkaové zamstnání.

28. Čím chcete být teď?
Programátorka. Jasně, a tou taky budu! :D

29. Kdybyste mohli sníst jednoho člověka, kdo by to byl?
Myslíte, že jsem lidožrout? ??? Je mi líto, ale fakt nejsem.

30. Se kterou postavou byste nechtěli uviznout v jednom pokoji?
Knížní, nebo filmovou? Asi bych fakt nechtěla být zamknutá v jednom pokoji s Pinkie Pye z MLP. I kdybych byla poník, asi by mě brzo ušlapala. Já jsem spíš takový "kříženec" Twillight Sparkle a Fluttershy, co se týká MLP. Potroublá Pinkie je mi nesympatická, protože mi bůhví proč připomíná moje průdce inteligentní spolužačky.

31. Kdy máte narozeniny?
21. ledna (sláva už je konec!)

Tak snad se líbilo :D. Šiřte dál, jsem zvědavá na vaše odpovědi.