Květen 2013

Hříbě pegase

22. května 2013 v 11:17 | Rainbow |  Fotogalerie
Takže zase nějaká ta fotka - tentokrát hříbě pegase focené s Nikonem. S těmito fotkami jsem si dala dost práce, řekla bych tak 2-3 hodiny celkem, snad to aspoň někdo ocení :D.
Snad se vám bude toto rozkošné hříbátko líbit - odkaz: http://maruskakocka.rajce.idnes.cz/Narozene_hribe_pegase/

Ochutnávka:

Napište do komnentáře jak se vám fotky líbily, každá rada dobrá :).

Tak se zatím mějte
Rain

Nováčci

19. května 2013 v 21:55 | Rainbow |  !news!
Po delší době na našem ranči jsou opět nováčci. Sestřenka mi koupila koníčky z Německa, jsou úžasní - malé pegasátko a kamargská klisna (12) která už bohužel má dvojče ale to nevadí :). Koníci překvapili, oba jsou hrozně suproví.
Promiňte že píšu jen tak krátce... A abyste neřekli že to je článek úplně bez fotek přidám vám sem fotku kamarugue kobylek.


Tak snad se bude líbit -
Rain :)

Zkouška nového sedla

17. května 2013 v 14:30 | Rainbow |  Fotogalerie
Tak jsme vyzkoušeli nové sedlo (:D) samozřejmě nesmí chybět fotky. Jsou z Niconu, tak doufám, že se vám budou aspoň trochu líbit a že snaha za to stála :D. Sedlo nakonec podle mých představ nedopadlo, měla to být lepší verze jednoho starého sedla, ale z té kůže prostě ani nic vyrobit nejde. No tak snad aspoň ty fotky - je to snad poprvé co letos svítilo sluníčko. Odkaz - http://maruskakocka.rajce.idnes.cz/Zkouska_noveho_sedla#
Ochutávka:
Čištění Fleur

Sedlo

Tak se zatím mějte
Rain

Nová jízdárna

16. května 2013 v 20:48 | Rainbow |  Fotogalerie
Takže na dnešek tu máte naši novou jízdárnu, ještě není hotová. Je to taková kratší trať hlavně na focení, pískové plochy, můstek a překážka - něco jako vodní příkop. Fotky kvalita nic moc, ale tak snad vám to nebude vadit. Možná že některé upravené použiji do designu. No tak - zde máte fotky: http://maruskakocka.rajce.idnes.cz/Stavime_jizdarnu...
Malá úprava není marná...

Tak se zatím mějte, zítra budou kvalitnější z nového foťáku.
Vaše Rain

Návrat :)

15. května 2013 v 20:57 | Rainbow
Po dlouhé době, zpět tady - na starém dobrém RR. Zas tak dlouho jsem pryč nebyla, ale vzhledem k tomu, jak krátkou dobu bloguji to málo není. Rozhodla jsem se že sem zas občas něco napíšu, ale teď už nemám tolik času jako v zimě, vysvětlím vám proč.
Ve škole je teď Téma T testování. Nechci nijak přehánět, ale přecejen je té práce víc, než jindy. Vše se to sejde, pak je toho moc. Všichni "pedagogové" mají plnou hlavu srovnávacích testů a bohužel, asi hlavně ze třídy veří mě. A mě to vůbec příjemné není, citím se divně, když dá učitelka hodně jednoduchou otázku a jediný kdo se hlasím jsem já...Mám smůlu na třídu blbů, co se učení týčen, o tom ostatním nemlůvě. Angličtinu už jsem si odbyla, mám 98% a štve mě že nevím kde jsem chybovala. Češtinu a matiku budeme psát až čtvrtek - pondělí, takže se mám co učit. Další bod je pythagoriáda - matematická soutěž. "Díky" srovnávačkám na to zas tolik času nemám, ale přecejen, toto už můžu pustit z hlavy, protože to už bylo - dneska jsem si to odseděla na okresním kole a výsledkem bych si tak jistá nebyla; i když to bylo lehké, byla jsem strašně vystresovaná.. K tomu všemu nás začínají strašit celoletníma píásemkama.A bonus - Protože se kvůli srovnávacím testům skoro neučíme, vše musíme dohnat doma; právě teď mě mamka nahání, abych se šla opět učit. No prostě práce, práce, práce, i když pochybuji že to někoho zajímá. Světlejší stránka je, že mi mamka za vysvědčení koupí moji vysněnou Zenču - no není to super? Po téměř roce snění bude moje ;). Tak aspoň bude mít Secretariat kamarádku.
Ano - bude se objednávat z MPV a k Zenče si ještě "přibalím" za našetřené peníze SCH special bíleho frísáka pro MPV a hanoverku s hříbětem, taky schleich. Přemýšlela jsem i nad safari pegasem, ale toto stačí, ať mi ještě zbydou minimální peníze, mám svoje plány i mimo koně. Poslední dobou se hodně věnuji kreslení a chtěla bych di pořádit nové progressky, které stojí minimálně jako půlka Zenči, takže mám prozatím smůlu :D.

Je toho tolik, co bych vám napsala... Ale jestli to bude někoho zajímat - toť jiná věc, musíte mít s takovým člověkem jako jsem já hory trpělivosti - chce se vám svěřit naprosto se vším - plány na léto, plány na nové koně, wischlisty, příběhy které mě napadly, všecky moje čmáranice... Ale to se sem do článku nevzleze =(. Tak aspoň budu mít co psát zítra, co říkáte?

Mimochodem... Moc mě těší, že jste ke mě zašli i když jsem nenapsala. Vy jste prostě zlatí! Nikdy jsem neměla takové kamarádky, jako jste vy, hrozně si vás vážím a je mi moc líto, že jsem se na psaní vykašlala. Zkusím to aspoň trošku napravit, čekejte nářez fotek ;).

Fotka pro všechny, které jsem tímto zdlouhavým textem neotrávila.

Tak to bude dnes asi už vše...
Vaše Rain