Červenec 2013

Nějaké fotky z plavení

23. července 2013 v 17:00 | Rainbow |  Fotogalerie
Tak už je mi trochu líp tak jsem si řekla, aby tady nebylo takové pusto že půjdu něco nafotit. No... Bylo úmorné vedro a když jsem přišla domů tak jsem vypila 1 litr vody najednou :D. No, nevím jestli to za to stálo, dokonce i po koních mi lezli komáři :D. Osobně jinak fotím u rybníka ráda. Fotek mám tentokrát málo, omlouvám se. No posuďte to sami:

Ochutnávka:

Tak to bude asi vše, spěchám oběhnout ORka :D
Rain

Rain spadla z kola :D

21. července 2013 v 14:40 | Rainbow
Ano, je to tak, Rain si jela na vyjížďku na kole a v prudké zatáčce sebou lískla na zem :D. Proč to sem píšu? Je to strašně nepraktické, nemůžu si totiž vůbec dát ruce na stůl = hrozně blbě se mi píše na klávesnici. To mě ještě utvrzuje v tom, že delší články teď nebudou, maximálně tak fotky. Omlouvám se, že se toto vůbec netýká koní, jen jsem chtěla napsat, že teď asi moc nebudou sáhodlouhé články.
Jestli by mi to někdo nevěřil a myslel si, že si vymýšlím abych nemusela psát, tak máte pod celý článkem vyfocené, jak jsem si sedřela ruce :D

20.7.

20. července 2013 v 22:32 | Rainbow |  !news!
Nemusíte číst, nic převratného tu nebude :D.
Tak jsem po pár dnech zas tu...

Strašně se omlouvám, že vůbec nepíšu, nemám ani trochu chuť, občas si jen pročtu články v bloglovinu, ale nemám vůbec náladu komentovat. Jedné co teď plánuju jsou možná, protože spisování sáhodlouhých hloupostí co stejně nikoho neosloví není to pravé pro tento čas.
U nás je strašně vedro, dneska jsem byla na koupáku a jsem docela ráda, když nemusím vůbec, ale vůbec nic dělat, žádné povinnosti, nic. Vztávat v jednu odpoledne a bdít pozdě v noci - no není nad tento nádherný režim :D. Jak já si to jen užívám, když není škola. Celý den sluchátka v uších, nebo ještě lépe puštěné repráky mám teď hudební režim a náladu, zároveň koukám i na nejrůznější videa, je to nejlepší způsob trávení večerního času. Právě teď poslouchám takový dobrý dubsteo remix, je to strašně chytlavé a taneční, moc se mi to líbí :D. Koně protáčejí oči, nervózně přešlapují z místa na místo a vůbec se jím to nelíbí :D.

Mám blbou zprávu. To německa a MPV se asi nekonná, planný poplach. Mamka dělá co jen může, aby jsme tam nejeli. Nevím co k tomu napsat, strašně jsem se těšila... Asi pořád zůstane místo kde jsem byla nejdál msíot konání HLS (70 km) :D. Jen aby jste věděli, jak naši milují cestování. Bude mi trapně, až se ve škole všichni budou chlubit že byli v Chorvatsku, Itálií a kdovíkde ještě a já řeknu, že jsem byla tak akorát na dvoře...

Štve mě můj rozbitý mobil i tablet. Už je to divné, ta elektronika mě musí těžce nenávidět. Tablet byl reklamován s tím že funguje, ale nefunguje. Ukradený mobil už se mi sice dostal zpět, ale to je k ničemu, nejde nabít. Už jsem zkoušela jiné káble a jiné nabíječky a nic, chyba je v portu.

Je mi to blbé takhle lepit článek, jen abych něco napsala... Koně se mají skvěle, užívají si vedra. Noví miláčci se zabidlují, možná napíšu článek z příjezdu, ale musela bych se do toho přinutit. Ještě podle toho, kolik budu mít zítra času.

To je asi vše, omlouvám se za stupidní článek, jen chci napsat, že možná trochu pozastavím. Proč? Jsem líná.
(*v repráku dohrává smutná písnička, nastává ticho a mě začíná mrzet, jak moc na to tady kašlu... Je dojemné, u minulého článku jsem měla 15 komentářů přesto, že jsem se na vás vybodla... Vždyť si to ani vůbec nezasloužím, jste strašně zlatí!*)

Jsou tu :D

15. července 2013 v 22:17 | Rainbow |  !news!
Však vy víte o kom mluvím, ti koně :3. Ti staří schleich koníci :D. Jsou boží, musíte je vidět. Nemám moc čas, jsem na chatu s holkama, tak jen na rychlo :). Zde jsou fotky:
¨
Ochutnávka:

Snad se bude líbit :).
Rain

Modrozelené šílené drastické CM

14. července 2013 v 20:39 | Rainbow |  CM koníčci - MOJE VÝTVORY
Takže, zde je ono moje CM. Prvně bych řekla něco na úvod...
Spotřebovala jsem na to půl tuby světle zelené barvy, čtvrt tuby tmavě zelené barvy, veliké klubko mohéru a 2 hodiny. Je to moje asi 5. CM, vzhledem k tomu že jsem už dýl než rok nic nedělala je obdivuhodné, že ještě vůbec vím, jak se drží štětec (ale stejně ho držím po svém - ano držím jinak tužky i nůžky než ostatní). Hádejte, co z tohoto šíleného mixu vzniklo... Šílenství! A to naprosté :D. Asi takhle, základní pravidlo pro zachování bezpečnosti vašich koí - nikdy je nepůjčujte ani neukazujte Rainbow. :D A má snad ještě víc zacuchané vlasy (chcete-li hřívu) než já, ale já je aspoň nemám modré :D. No nic, zde máte tu moji praštěnost:


Popravdě, miluji ho, je hrozně takový "heboučký" a roztomilý, hrozný ňuňouš :D. Není to žádné umělecké dílo, to ne, ale je rozkošný. Kdo chce vidět všecky ty fotky, máte je zde:


Ty fotky z poliček už dneska bohužel nestíhám, fotila jsem to omylem bez pamněťovky a na "zprovoznění" je potřeba moc práce :(.
No nic, Rain

13.7.

13. července 2013 v 22:44 | Rainbow |  !news!
Opravdu to nemusíte číst, jak mám ve zvyku zas deníček o ničem :D.

-Dnes jsem udělala nové drastic CM z china koně, je zelený a má modrou hoodně dlouhou hřívu :). Je velký jako dost velký stablík, no ale je teda zelený :D. Zítra sem dám fotky. Zítra plánuji udělat taky ještě jednoho, ale žůžového se světlou hřívou a červeným stínovaním - ano barbie kůň :D. Našla jsem doma totiž něco na způsob mohéru, ale je to strašně moc zacuckané a barevné, mám tam modrou, zelenou, růžovou, žlutou a bílou. Dokonce u toho byly i nějaké bavlknky, takže budou i parellky (Našla jsem super návod pro opravdovské koně, koho zajímá- klik).

-Výroba na koně kteří mají přijet je v plném proudu. Strašně se nudím, už mám 2 deky + 1 ohlávka s vodítkem. Paní je v pátek odeslala - sláva! Psala jsem jí, že je má odeslat za týden, a ona je odeslala za dvě hodiny, no pěkně děkuju, nemůžu to stihnout, nemám peníze, jako měla bych, ale rodiče si ode mě zas půjčili, tak netuším kde na ně vezmu, ale asi je budu muset nechat ležet na poště :(. Hrozně mě to mrzí, ale hlavně když přijdou.

-Dnes jsem uklízela poličky, stabli mají málo místo, takže to vypadá, že začnu šetřit na úplně novou zasklenou vitrínu pro ně. Mám i nějaké fotky z přerovnávání, zítra vám to sem dám i s tím zeleným koněm. Mám teď poličky úplně předělané, mám takový jakoby "ranch" - stáje, dvůr, výběh pro jiná zvířata, jízdárnu a skad, dokonce nechybí ani klubovna, to všecko jsem narvala do těch dvou polic :D. Co je ale špatná zpráva, že toto "radování" je jen dočasné, mám opravu hodně, hodně nemilé tušení, že naši chcou ZASE přestavovat obývák... Poličky mám už těď na špatném místě, stojí před nima taťkova postel (gauč), takže když chcu vzít nějakého koně, musím na ni lézt. Ale to je taky zas dobrě, protože na ně došáhnu. Jinak jsou asi 190 cm vysoko a když je dají ke zdi, tak na ně prostě nedosáhnu, navíc to bude na tak pitomém místě, že se mi tam ani židle nevleze, takže si nebudu moct dovolit ani je sundat a vyčistit = bude se na ně prášit = moje noční můra. Mám strach, tak snad ještě nějak rodiče přemluvím, buď aby to zůstalo tak jak to je, nebo aby mi taťka vyrobil úplně nové poličky (umí dobře se dřevem).

-Jinak co budete teď moct čekat- zával článků. Našla jsem část svých flískáčků, měla jsem je v chatce (jak překvapivé - letní fotící areál :D), takže očekávejte v nejbližší době i jich fotky. Bude dokonce i jeden mix fotek - zase čistění foťáku. Dále plánuji napsat středně dloouhé články na tyto témata: Koně v zimě, čištění a údržba koní, vyjížďkový areál díl 1 - pozemky ranče, vyjížďkový areál díl 2 - okolí ranče, přehled všech koní (profilkuju)

Něco z loňska touto dobou ať to není jen suchýa blbý text. Úplně zbožňuju tuhle klisnu!

To bude asi vše, tak se mějte :). Zítra budu asi celý den na chatu ranče, chtěla bych s někým probrat fotky, aby je někdo posoudil, budu dělat music video :D.

Koně a léto

12. července 2013 v 12:00 | Rainbow |  o ranči
Původně jsem chtěla napsat článek "Koně a zima", teď jsem si na to vzpomněla, jenže na to vůbec není vhodné počasí, možná tak chvílemi, ale to se nepočítá. určitě bude lepší, když zvolím téma, které je teď aktuální a to je to, jak se mají u nás na ranči koně v létě. Je to takový spíše příběhový článek, seznámím vás tady více méně se stájemi, které máme a uvidíte, jak se našim koním vede :).

Každý ví, že přes léto koně ve stájích příliš nepobudou. A zvláště ty vyhřívané, kde se kvůli chladnějším dnům instaluje speciální zateplování, jsou celý slunečný půlrok bez využití. Koníci si užívají na pastvinách - pobíhají sem a tam, hrají si na honěnou, povídají si, nebo někdy jenom papají šťavnatou travičku a odpočívají. A to věřte, že ta travička šťavnatá je, přes léto se nádherně zelená a rychle roste, proto mají naši čtyřnozí přátelé co dělat, aby ji všechnu snědli. Jen si přectavte - slunce praží a vy se ve třiceti stupňovém teplu musíte vařit venku celý den - no nebyla by to hrůza? Právě pro takové případy je důležitý neomezený přísun vody a hlavně nějaký ten přístřešek, takový stín vždy udělá dobře. Uprostřed louky stojí v rohu ohradníku takový docela malý dřevěný přístřešek s plechovou střechou, tam koně stojí a vykukují z oken ven, když se zrovna nepasou. No představte si být koníkem, jak by se vám asi líbilo dělat pořád tak jednotvárné činnosti, jaké se jen na pastvinách dají dělat? Ony špatné nejsou, ale velmi brzo vás omrzí. Aby se nám naši chlupatí drahoušci nenudili, tak jsme pro ně připravili i v parných dnech program. Vyjížďky v létě nebývají tolik žádané, jako například na jaře; ne každého baví muset se v teplech ploužit po nekonečně dlouhých prašných cestách. Ale i na to jsme pamatovali, a tak je tu koníkům vždy k dispozici možnost, že se půjdou plavit do krásného průzračného rybníčka - každý se rád v létě schladí, i když třeba jen na chviličku, a vy sami taky přiznejte, která z vás nemiluje ten pocit se na koňském hřbetě jen tak bez výbavy ponořit na vodní hladinu? Ale i v létě je potřeba trénovat a snažit se, závody volají, a tak pokud zrovna není nějak extra líný den hodný jen válení, vydají se naši jezdci trénovat na krytou jízdárnu. V létě je tu velmi příjemná teplota pohybující se okolo dvaceti stupňů - vždycky je tu o něco chladněji, než venku a tak koníkům nevadí si občas jet zajezdit, třeba i nějaké ty skoky. Protože to je ale veliká námaha, je pak potřeba koníka důkladně očistit, ale ani to nebylo zapomenuto a v koutku ranče stojí mycí box vybavený sprchou a základním čistícím náčiním jako je houba, hřeblo, hřebínek na hřívu, stěrka na pot a olejíček na kopyta. Takže teď jsem vás seznamila s nejpoužívanějším vybavením ranče, jak ale vypadá takový obyčejný den na ranči? Pojďme si to všecko připomenout. Dopoledne a kousek odpoledne je koník na pastvině, kde má dostatek času se vyběhat a nakrmit. Kolem tří hodin startuje nějaká ta aktivita - a to je buďto vyjížďka s plavením, nebo trénink, po kterém následuje důkladné čištění, někdy i zapletení hřívy. Celé odpoledne má pak koník opět volno na pastvině, ale aby to pro něj nebylo tak jednotvárné celý den, někdy se i na večer pořádají různé akce na ranči, i pro veřejnost. Kolem deváte hodiny večerní pak jdou koníci spinkat do boxu a to aby jim nebyla zima, ale i proto, že se na pastvině spí nejspíše špatně.

Loňské plavení ve volnosti :) Měli jsme co dělat, aby koně neutíkali

Jedna z našich menších, stromy ohraničených pastvin

Tak co, chcete více článků tohoto typu? A jak probíhá u vás léto na ranči? Určitě nám to popiště do komentářů.

Nový design a malé info

11. července 2013 v 21:00 | Rainbow |  designy
Takže, dnes jsem udělala takový jednoduchý, vzdušnější desgin, sice je hrozně amatérský, ale řekla bych, že mi to ani tak nevadí, jako to, že jsem udělala tak moc zbytečně velké záhlaví. No nic, snad to aspoň někdo ocení, ale opět, je to jen takový hrozně rychlý, dělala jsem to max. 10 minut :D.

Nemám teď pořádně co dělat, tak došlo i na pomáhání mamce (žehlení, uklízení a další domácí práce). Třeba se mi jí pak povede přemluvit i na ty schleich koníky, ale jak se mi tak zdá, tak je už částečně obměkčená. :D Takže ji překecám snad aspoň na to ALS, strašně moc se na to těším a byla bych nerada, kdyby to nevyšlo. Ale v dnešní době nikdy nevím, jako třeba HLS, které mi málem uniklo přímo mezi prsty. A když už mluvíme o tomto LS tématu, jen tak opatrně se vás chci zeptat; to víte, jak moc jsem zvědavá; které koně z našeho ranče máte nejradši a vsázeli by jste na ně nejlepší úspěch? Já mám jen takový zaslepený pohled a koně do kterých jsem tipovala největší úspěch nakonec odjeli bez stužky a do koně, do kterého bych to absolutně nehádala, bych zrovna měla, protože ten si odvezl nádherné 2. místo. Hm, takže takhle, raďte.

Dneska jsem šila nějaké ty deky pro koně, opět z filcu, to je vděčný materiál, minimálně pro mě. Je to už pro budoucí nováčky, které jsem si u paní na týden zarezervovala, tak to musím nějak stihnout! Nechci se vychloubat, už je mi trapné, mám asi tak z půlu zprávy jen o tom kdo přijede, no... Pokud jedu na ALS, bude mi patřit i nádherná haflingerská klisna z původní andalusky, kterou vytvořila Naervon. Je to nádherná práce, museli by jste ji vidět sami, jsem už nedočkavá, takže budoucí obyvatelka našeho ranče už má taky deku :D. Škoda, že ještě pořád nevím, jak o bude.
A víte co, já si vypůjčím od Nae přímo fotku, tak snad to nebude vadit, kdo ji chce vidět, neváhejte a klikejte na celý článek ;)

9.7.

9. července 2013 v 12:14 | Rainbow |  !news!
No aspoň dnes nějaké dobré zprávy :D.
Skrz ty starší koně koně, už jsem to nějak vymyslela. Nechám si je poslat k babičce, dám jí peníze předem a pak si pro koně pojedu už jednoduše na kole (není to moc daleko, jen nějakých 6-7 km, běžně tam jezdím fotit). Když je pak dám do své skříně, kterou zamknu, tak se o nich mamka ani nedozví, ale když už budou doma, tak už mi je prostě nezebere, ale radši si těch 14 dní (možnost vrácení bez udání důvodu) počkám. :D
Trakénka je už bohužel definitvně pryč, ale zjistila jsem, že paní má někde na skladu ještě starou arabskou klisnu, tu si nechám líbit. Hrozně se na ty koně těším, jak už jsem řekla, je to jeden z mých životních cílů. A velká událost. Mám ještě peníze od babiček za vysvědčení, takže pro mě to problém být němel, nevím, proč všichni tak vyvádí.

Další bod je, že pojedem na výlet do Německa. To je moc super, taky se už nemůžu dočkat. Co se týká ranče však, taky budou dobré zprávy a to nejen focení koní, ale i to, že součástí výletu je návštěva modellpferdu osobně :o. No řekněte, kdo z vás by nechtěl, to je prostě fantastické! Sestřenka už tam byla (koupila mi bílou resin arabku k narozkám:) ) prý to jsou všude koně - koně kam dohlédneš, tisíce koní, wow, wow, wow! No přiznejte se, která z vás o tomto tajně nesnila. Už mám vybrané jaké koníky si vezmu a myslím, že jsem se o tom už někde zmínila. Napovím vám, je to breyer, tak můžete hádat :D.

Ranč se má úžasně, jen chci teď právě dělat rekonstrukci na blogu, už jsem začala od schleich koní, tak se tu mějte, dám vám sem nějaké fotky :)

!ZÁPIS OR! důležité

7. července 2013 v 23:12 | Rainbow |  Co se jinam nevlezlo
Takže, tímto článkem bych chtěla probrat moje dosavadní OR, a udělat velký zápis, i pro ty stávající! Takže, zde bude menší hodnocení z mojí strany, snad vás moc neurazím a snad vás nutnost zapisování moc neponíží :D.
Takže jdeme na to:
Andy - Mám moc ráda tvoje články, fascinují mě tvoje fotky, zbožňuji tvůj blog... Je mi moc líto, že teď už moc nepíše, ani neobíháš. Každopádně jsi skvělé OR a u tebe ani nepochybuji. Jen by jsi možná maličko mohla zvědnout tu aktivitu.
Bebe - Ty jsi úžasná! Jsi nejen OR, ale i moje skvělá kamrádka, všecky ty chaty, dopisování, i setkání na HLS, za to všecko jsem ti hrozně moc vděčná. Byla bych moc ráda, kdyby jsi zas někdy přišla na chat, aby jsme si mohly popovídat o koních, pokecat o všem možným. :D Jsi prostě jedna z Nej lidí, co jsem kdy poznala!
Bobeška - Jsi super, ale jsem trochu rozpačitá z toho, že jsi teď tak málo aktivní, sice vidím na tvém blogu nějaké přednastavené články, ale není to to co to bývalo. Každopádně je čtu moc ráda a obdivuji tvé fotky. Byla bych však ráda, pokud by se ozvala :).
Dr.kiwi - Ty jsi nová, ale za ten krátký čas, kdy jsem tě mohla poznat, bych řekla, že jsi super :). Máš moc pěkný blog a upřímně ti chci poděkovat za komentování. Jen je škoda, že jsi teď už nějaký ten den nenapsala.
Franch - Jsi jedno z mých nejstarších OR, a jsi moc fajn. Hrozně ráda čtu tvé úvahy (nejen) na téma týdne, ale už netrpělivě vyhlížím kdy se ozveš. Nechceš trošku zvětšit aktivitu na blogu? Vždyť je tak skvělý!
Hanička.koníček - U tebe prostě nemám co vytknout :). Máš úžasný blog, luxusně psané povídky, nádherné výtvory a moc tě celkově obdivuji! Navíc mě moc těší každý komentář od tebe :). Jsi moc milá, hodná, chtěla bych tě někdo poznat osobně. Tvůj blog mě hrozně inspiruje a moc ráda ho čtu :D.
Jeife - To samé, co u Hanči. Jsi prostě hrozně fajn člověk a máš super blog plný fantazie, plný nápadů a obdivuji jak jsi originální. A taky mě těší tvé komentáře, a že jich není málo :). Jsi jeden z mých největších oblíbenců :D.
Kiiki - Tebe mám moc ráda, za to jak jsi milá a ochotná a mám i ráda tvůj blog, pohled na tvoje fotky s jedinečnými koníky mě vždycky pozvedne náladu :). Moc mě mrzí, že ses už tak dlouho neozvala.
Lenuška - Ty jsi taky moc fajn člověk. Na tvůj blog se ráda vracím, protože mě těší fotka tvé nádherné číči :D. Jednou jsme si volali přes G-mail, kvůli tomu gimpu, ale moc z toho nebylo, protože já neumím vysvětlovat, tak bych byla ráda, kdyby jsme si někdy třeba jen začetovali, protože s tebou mě to baví :).
Lorian - Tebe mám taky ráda! A jak! Ty jsi moc super člověk, víš jak dlouho se už známe, ale od té doby, co máš nový blog, se skoro vůbec neozýváš a mě to mrzí, azs bych si někdy ráda s tebou popovídala! ;)
petrika - Jsi jedno z mých prvních OR... A jsi moc hodná, vždycky jsi mě podpořila, i když můj článek nebyl zrovna nejlepší. Prosím napiš, ty mi hrozně moc chybíš!
Petz - tady nemám co vytknout, ráda chodím k tobě na blog a nevadí mi ani profilky, ty krátší články se moc dobře čtou. Máš nádherné koně a některé ti trošičku závidím :D. Jsi fajn, ale možná bys mohla víc komentovat, abych byla upřímná :p.
Pompin - Ty jsi prostě super, bez tebe by tu tento ranč nebyl! A za to ti hrozně vděčím a prominu ti i to, že nekomentuješ. Hrozně ráda se dívám na fotky jak z tvé malé zoo, tak i koňů a všecky ty fotky jsou prostě boží. Máš skvělý blog, děláš nádherné fotky, jsi prostě hrozně moc šikovná a v tom tě obdivuji.
Frisullka - prosím, prosím, Frisullko, prosím ozvi se! :( Vždyť ty máš snad ty nejhezčí fotky ze všech, ale to by bylo nic proti tomu, jak moc fajn člověk jsi. Tak moc mi chybí tvůj dokonalý blog...
Naervon - Stydím se za to, jak moc jsem nekomentovala, a docela mě mrzí, že jsi mě vymazala. Pohled na tvoje nádherné stoníky mě vždycky potěší, a ještě víc ty tvé nádherné fotky. Když už se na mě všichni vykašlali, tak ty jsi pořád stála při mě... Na to nezapomenu, stále mi to připomíná ta spousta stablíků, které od tebe mám. Byla bych moc ráda, kdyby ses i ty zapsala, já bych se polepšila, věř mi :(.
Niky - jsi moc hodná osoba a líbí se mi tvoje MLP výtvory, jen jsem teď na něco přišla. Ty komentuješ všecky články, ale ani jeden z nich nečteš. Proč to děláš, proč si neuděláš čas, chceš snd jen komentáře? Promiň, nechci být zlá, ale už jsme myslela, že jsem konečně našla člověka, co mě chápe, moc jsi mě zklamala :(. Neboj se, v OR však samozřejmě zůstaneš, tak moc naštvaná nejsem a nikdy nepopřu to, že jsi fajn.
Sweety - Mám sice ráda tvůj blog , ale upřímě mne štve, že nepíšeš a to že jsi na rajčeti rozebírala milostné vztahy mých hřebců :D. Ne to byla legrace, opravdu ti to nemám za zlé, osobně mám docela ráda tvé fotky, ale tu aktivitu bys mohla zvýšit.
Schleichovka - My jsme SR už hrozně dlouho a ty jsi hrozně fajn, zbožňovala jsme tvoje fotopříběhy, tvé koně, celý tvůj blog, dokonce i Rozárku. Dodatečně bych se chtěla omluvit za ty spory s breyery, vím, že jsem byla hnusná a byla bych opravdu ráda, kdyby jsi to s tím koncem nemyslela vážně.
Terybery - Tebe jsem poznala osobně a jsi moc fajn :D. Obdivuji tvá CMka, líbí se mi i styl kterým píšeša ráda chodím na tvůj blog. Opravdu, máš i pěkné fotky a celkově vše. I jako osoba jsi moc milá. Chci, aby jsi tu co nejdýl s námi ve světe modelů koní zůstala :D.
Týna - Nechci tu psát nic urážlivého, máš celkem pěkné fotky, ale dobré designy, trochu mě však mrzí, že k tobě chodím a ty ke mě ne, takže se nechci víc vyjadřovat.
Keník - Jsi poměrně nové OR, ale vzhledem k tomu, že jsem tě poznala osobně musím říct, že jsi opravdu moc moc fajn. Máš super blog, super fotky a jsi super osoba. Nemám co vytknout, děkuji za chatování a těším se na tebe na ALS, pokud pojedu.
Stella - Další poměrně nové OR, ale co jsem na tvém blogu vyděla bylo pěkné, líbí se mi tvé fotky na rajčeti a máš dobrý blog, poznala jsem tě osobně a jsem za to ráda. Jsi fajn.
Liška - My se taky známe už delší dobu a já jsem ráda, že jsme zas OR. Mám hrozně ráda tvé fotky, celkově i tvé články, a nejen to, ty jsi hrozě fajn. Když si tak zpětně pročítám ty komentáře u mě od tebe, nutí mě to usmát se. :) Jsi opravdu skvělá.

Takže můžete se zapisovat :). Platí to do 2.9. (tedy do konce prázdnin) a kdo se nezapíše a hodně u něj váhám, nebo se dlouho neozval toho mažu. Samozřejmě bych uvítala i nová OR, už se na vás moc těším :). Stačí když pod tento článek napíšete jedno slovo, že se prostě zapisujete. A aby tento článek nebyl jen suchý text, dám vám pod něj odkaz na staší fotky breyerů - http://maruskakocka.rajce.idnes.cz/Breyer_20.6./
Ochutnávka:

Děkuji
Rain