Září 2013

Mini-prodej

15. září 2013 v 14:50 | Rainbow
Dnes jsem uklízela v pokoji a rozhodla jsem se některé věci, které už nepotřebuju prodat. Cena není pevně daná a při velkm odběru je možno slevnit. Poštovné na dobírku (80-120 kč), nebo platba předem penězi v obálce (20 Kč), ale je možné se i domluvit na výměně zajinou věc, v tom případě ale posíláte vy první. Objednávky jsou možné pouze nad 100 Kč nákupu. Vyhrazuji si právo objednávku zamítnout. PS: Jsou tam i celkem hezké kousky, sada koníků na CM vhodná především pro začínající CMkáře, a různé figurky, třeba pro mladší sourozence. Objednávky do komentářů tady, nebo na rajčeti (uveďte svůj email, jinak neplatné) nebo na mail maruskakocka@email.cz

Odkaz na věci:

Potřebuju si vydělat nějaké dorbné na chov achatin (šnek africký).
Rainbow

10.9.

10. září 2013 v 21:30 | Rainbow |  !news!
Po nekonečně otravném dni ve škole; dokonce bych se odvážila říct i tím nejhorším jsem měla mizernou náladu. Kdo by neměl, kdyby ho při dvouhodinovém "tělocviku" a běhání osmistovky štípla vosa, vyrazil si dech a ještě schytal řev, nadávky a vyhrožování od učitele (a i bez nich mě bolela hlava dost). Doma jsem sebou třískla o gauč a chvíli jen tak ležela a sledovala strop, po chvíli mi už bylo líp a tak jsem se rohodla tu mou nézrovna nejlepší náladu vylepšit - nakupováním (= pro shopaholika nekonečné štěstí). A tak jsem si jako vždycky obrátila pokladničku dnem vzhůru, drobné našetřené za celé prázdniny shrnula do peněženky a vydala se se sestřenkou do města.
Možná že jsem to trošilinku přehnala, ale ze všech věcí mám radost a řekla bych že je využiju. V první řadě nějaké to byžu - náramky a růženín na krk pro mamku a pro sebe takové hezoulinké kouřovo-šedé korálky na krk a na ruku a velikou sponku do vlasů. Potom stolní kalendář s koňmi na 2014 (po týdnech). Nakonec něco na oslazení života (yumy, není nad sušené banány a sojový suk). A samozřejmě nechybí ani zlatý hřeb večera - nový přírustek! Teď je to sice často, ale já jednoduše neodolala. A tak tu je v plné parádě úžasný temperamentní hřebec od collectA. Plánovala jsem ho už hrozně dlouho a tak jsem to konečně zrealizovala! :) Jedna ze světlých chvílí mého života právě nastala ^^.


A když si počkáte, tak budou i lepší fotky.

7.6.

7. září 2013 v 23:06 | Rainbow |  !news!
Napíšu to stručně...
Mám dva nové modely - Goldoušek dorazil (TWH collecta) a neplánovaně je tu i schleich fellka. Goldoušek nyní zazářil na čestném místě poličky; obdivován a oplýván všemi klisnami. To víte, užívá si týden své slávy a ke všemu je to fešný hřebec. Je to jeden z nejkrásnějších modelů, který jsem kdy měla. Schleich fellka přijela úplně neplánovaně, díky sestřenici se mi povedlo dostat naše na freeport (obchod na hranicích s Rakouskem) od kud jsem si nakonec dovezla 3 lind bonbony a již zmíněnou fellku, ve Znojmě ji nemají, spatřila jsem ji na živo poprvé, bylo těžké odolat. Ano, má své mouchy, ale mám s ní i zážitek. A nevím, co proti ní všichni mají, nahodou je pěkná dost.

Prosím, dál už nečtěte, potřebuji se vypsat...