Říjen 2013

Podzimní fotky breyerů

26. října 2013 v 15:13 | Rainbow |  Fotogalerie
Strašně moc se omlouvám, že jsem vůbec nepsala, budu se teď přes prázdniny a víkendy snažit předsnavit články a aspoň občas oběhnout...

Zpátky k tématu článku, dneska jsem vzala ven Jewela a Secretariata protože jsem už dlouho breyery neměla na čerstvém vzduchu. Venku bylo krásné sluníčko a tak jsem s fotkami celkem spokojená, doufám že i vám se budou líbit. Konečně pro jednou fotky, kde není potřeba úprava :).
Ochutnávka:

S pozdravem
Rain

5.10.

5. října 2013 v 14:15 | Rainbow
Ahoj všichni,
straaašně moc se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla :(.
Vůbec jsem neměla chuť psát a jsem i docela ráda, že jsem si od blogu odpočinula. No, pokud vám to nevadí, pokusím se sepsat nějaký delší "deníček".

Hrozně mě štve škola, kromě spousty zdlouhavého učení mi přibyl i vynucený kroužek toho mého nejneoblíbenější předmětu s mým nejneoblíbenějším učitelem - informatika. Někdy to bude prý i devátou hodinu, tak už se fakt nemůžu dočkat, jak budu poslouchat několik hodin to jeho křičení na mě -.- Ale to je fuk, potřebovala jsem se vypsat.

Yeah, achatinku už mám doma. Je to takový roztomilý malý ťuťátko, je ještě malinkej. Neuvěřily byste, jak je nádhernej :3. Jen mě starosti, protože často nechce nic jíst a je věčně zahrabaný v hlíně, přesto že pro něj dělám co můžu. Prý se bude zazimovávat, ale já nevím, bude mi po něm smutno, když se zavíčkuje a probudí až na jaře :c. Ale já opravdu úžasnej.

Blog čeká na nový krásný design od Gaz, tenhle starý už mě docela omrzel:D.

Co se modelů týče, přemýšlela jsem nad věcma, co si budu přát na Vánoce. Mám jasno, že od rodičů si budu přát můj dlouholetý sen, CL haflingerku! ^^ Pak jsem ještě přemýšlela o CL bay arábském hřebci od babičky. Dále bych do Vánoc ráda sehnala SCH frískou klisnu i s hříbětem, stejně tak jako pinto hřebce, už jsem dlouho neměla nový model a tyto chci už dlouho, takže bych se chtěla zeptat, kdo z vás ví o obchodě, kde je sehnat. Mimo modely pak už nic, snažím se našetřit peníze na nový mobil, jelikož ten starý se mi rozbil, jak už jsem psala. Bez mobilu to není praktické, když chci poslat SMS mamce, že přijdu ze školy pozdějc, tak si musím půjčit telefon od některé z holek ze třídy. A když si chci na howrse koupit pas, musím si půjčit mobil od mamky a ty peníze ji dát potom ze svého kapesného.

Včera jsem byla fotit, venku je sice docela kosa, ale i tak pár fotek mám. Zdůrazňuji, že jich moc není. Navíc byly dost vybledlé, tak jsem je upravovala, aby aspoň trošku prokoukly, snad se vám to bude lébit.
Ochutnávka: