Květen 2014

Deštivý den : fotky

11. května 2014 v 20:27 | Rainbow |  Fotogalerie
Nechala jsem se inspirovat fotkami Schleichovky, která nafotila své koníky po dešti a rozhodla jsem se také vzít svoje poklady ven a zkusit pořídit nějaké fotky. Venku bohužel panovala pochmurná nálada a kapky deště občas narazily i do mého objektivu, ale přesto se něco ne příliš kvalitního vyfotit povedlo. Pokud by měl někdo zájem si fotky prohlédnout, najdete je ZDE - KLIK. Na odkazu je i jedno video se zvukem deště, zajímavě tam zpívají ptáci.
Malá ukázka:


Omlouvám se, že už dneska nestíhám oběhnout, ale slibuji, že to udělám zítra.
Rain

Několik fotek pořízených na pozemcích ranče

10. května 2014 v 20:17 | Rainbow
Ahojky,
Dnes jsem udělala několik fotek na pozemcích ranče, není jich moc, ale pro dnešek to snad stačit bude :). Jsou tam jak celí koníci, tak různé pokusy o detaily. Snad se bude líbit. Odkaz na fotky - ZDE.
Malá ochutnávka:


Edit: Jinak potřebovala bych radu, co byste kromě fotek na tomto vlogu rádi viděli? :)
Rain

Slíbené jarní fotky

8. května 2014 v 20:51 | Rainbow |  Fotogalerie
Tak tady jsou slibované fotky - v albu naleznete několik fotek MW koníků, květin a dalších drobností, které jsem cestou potkala. Velmi se omlouvám, že rajče zhoršilo kvalitu, ale přesto doufám, že se budou líbit. Odkaz je ZDE. Přeji příjemné koukání a pokud vás něco zaujme, můžete znaechat komentář.
Malá ochutnávka:


EDIT: Jinak, v minulém článku jsem zmínila svou achatinu Harryho, pokud by někoho zajímala, fotky naleznete pod celým článkem.

Jsem zpátky

8. května 2014 v 15:09 | Rainbow
Ahojky holky,
rozhodla jsem se začít znovu, ale zůstat tady na této adrese :). Omlouvám se za minulé články, už jsem smazala, protože to už není aktuální. Mezitím co jsem byla pryč jsem přidala nějaké fotky na rajče - SEM, jsou tam i další alba takže bych ocenila kdyby jste se třeba mrkly :). Dnes jsem byla opět fotit, takže další várka bude už večer.


Jinak mě mrzí, že spousta z mých kamarádek, které jsem tu měla už s rančem zkončily, takže jsem se rozhodla udělat úplně nový zápis oblíbených rančů, takže pokud by měl někdo zájem, stačí jenom napsat do komentáře, přijmu všechny :). Slibuji, že teď tu budu přinejhorším tak jednou za tři dny, od 22. května (BiO krajské kolo) ale snad už každý den.

Ostatně se na ranči za tu dobu co jsem tu nebyla se prakticky téměř nic nezměnilo; až an dva nové přirustky. Koně mám teď odstěhované u babičky, protože u nás v obýváku se budou měnit okna, aby mé poklady nepřišly k úrazu. Tady mám jenom minísky, které už nedám z ruky.
Šnek se má báječně, jeho ulita dosáhla již mimořádného rozměru 8 cm, tedy roste jako z vody a současné akvárko mu brzy přestane stačit. S potkany to vypadá více než dobře, naši mi je po malých úspěchách ve škole (matematická o. 3 místo, bio 3. místo a jedu do kraje) dovolili a dokonce už jsme našli i možného prodejce - solidní chov s VP :).

Tak se mějte krásně,
Rain